Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

M. Newton: 3 skupiny duší

Ančí - Anna Bartošová
Ančí - Anna Bartošová
Vloženo 12. 1. 2020
Líbí se mi
M. Newton: 3 skupiny duší

M. Newton: 3 skupiny duší

Americký hypnoterapeut Michael Newton, autor knih: Cesty duší, Vztahy duší, Osudy duší a dalších, dělal regresní terapie do minulých životů a říká, že duše jsou rozděleny do 3 skupin:
 
1️⃣ skupinu tvoří: Primární duševní partneři - to jsou ti, kteří nám hrají role partnerů, rodičů, dětí, sourozenců, prostě těch nejbližších lidí a jsou pro nás nejdůležitější. Tyto lidé jsou našimi největšími učiteli, tzn. s nimi máme tu největší učební lekci, kterou se máme naučit, nebo pochopit.
 
2️⃣ skupinu tvoří: Duševní společníci - to jsou lidé, kteří jsou nám obzvláště blízcí a s kterými si navzájem poskytujeme důležitou oporu v životě.
 
3️⃣ skupinu tvoří: Přidružené duše - to jsou lidé z našeho okolí, kteří mají pro nás specifický význam. Často jsou to lidé, kteří přinášejí poměrně silnou energii a je úplně jedno, jestli pozitivní, nebo negativní ale dost silnou na to, aby nás přinutili něco udělat, nebo něco pochopit. Např. protivný šéf, nebo nepříjemná sousedka. Ty máte ve svém životě zrovna vy ne proto, aby vám ztrpčovali život, ale aby vás přinutili něco pochopit sami o sobě, anebo abyste něco udělali, co možná delší dobu odkládáte, do čeho se vám nechce, např. změnili zaměstnání, protože někde jinde jsou lidé, kteří právě na vás čekají a také si pro svůj vývoj potřebují prožít něco s vámi.
 
Je dobré toto vědět. Např. při pohledu na 1. skupinu se můžeme podívat na témata, která nyní řešíme s těmi nejbližšími a uvědomit si, co je nyní naše "učební lekce", na čem teď mám pracovat.
 
I toto téma je součástí mého ????online kurzu:
 
????????????Ted ještě je možnost si koupit tento kurz za předprodejní cenu, pak už bude dražší.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 13. 1. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 1. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 238
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.