Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zdeňka 68
Zdeňka 68
Vloženo 30. 4. 2018
Líbí se mi

Lymfatický systém

Zdeňka 68
Zdeňka 68
Vloženo 30. 4. 2018
Líbí se mi
Lymfatický systém

Lymfatický systém

ZDRAVÝ LYMFATICKÝ SYSTÉM JE ZÁKLAD
 
Po všem, co jste se už dozvěděli, je nyní potřeba, abyste porozuměli vašemu lymfatickému systému. V lymfatickém systému totiž začíná devadesát procent všech chorobných procesů. Je-li tento systém zanesený a nemůže pořádně vylučovat, má to za následek nedostatečné nebo nesprávné vylučování buněčného /metabolického odpadu (kyselin), toxických chemikálií a kovů, které se do těla dostávají v potravě. Tyto toxiny musí být vyloučeny, jinak hrozí buněčná smrt.
 
Váš lymfatický systém je velice důležitou součástí vašeho imunitního systému. Abyste jej posílili, vyčistěte nejprve lymfatický systém. Většině lidí dnes nefungují správně ledviny. Mají též poškozené střevní stěny a mnozí se ani nedokážou pořádně zpotit. To znamená, že nemohou ani pořádně vylučovat metabolity. Ty potom ucpávají lymfatický systém a zvětšují mízní uzliny. Děje-li se to řadu let, mohou se objevit veškeré druhy lymfomů, neestrogenové druhy rakoviny prsu, rakovina hrtanu (zejména pokud byly odstraněny mandle), hrdla, tlustého střeva, ledvin, jater a mnoho dalších druhů rakovin.
 
Právě proto je při léčbě rakoviny nejdůležitější detoxikace. Po alkalizaci a vyčištění tkání a tekutin začnou vaše buňky sílit, neboť zmizí nános toxinů, jenž je dusil. A potom vás zaplaví nesmírná radost, energie a vitalita.
Ze sta klientů, kteří přišli a dodržovali detoxikační režim, se jich osmdesát dokázalo zbavit rakoviny. Neznám lepší cestu k vyléčení, očištění a obnově těla než detoxikaci a regeneraci jeho buněk pomocí diety a bylin. Když převezmete odpovědnost za vlastní zdraví a otevřete své srdce dokořán, je neuvěřitelné, co všechno můžete dokázat. Nedovolte nikomu, aby vám říkal, že něco není možné. Byli pacienty, jimž lékaři dávali pouze jeden den života nebo dokonce jen pár hodin, a přesto se zachránili. Pečujte s láskou o váš imunitní systém a nedovolte nikomu, aby ho ničil. A co je nejdůležitější, nenechte si odstranit mízní uzliny. Důsledky mohou být katastrofální. Neléčte, ale regenerujte !

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 30. 4. 2018

Super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 031
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.