Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zuzka Procházková
Zuzka Procházková
Vloženo 30. 5. 2017
Líbí se mi

Letní šaty po zimě? Teď už si troufnete ;)

Zuzka Procházková
Zuzka Procházková
Vloženo 30. 5. 2017
Líbí se mi
Letní šaty po zimě? Teď už si troufnete ;)

Letní šaty po zimě? Teď už si troufnete ;)

cartoon-1299599

 

Začátek léta. Teploměr poprvé za rok dosahuje teplot kolem 27 stupňů a letos to vypadá i na květnové teplotní rekordy. Je víc než jasné, že už zabrousíme letního šatníku! A začneme nosit šaty. Konečně!  I já jsem to včera nadšeně udělala. Nicméně, vsadím se s vámi o kilo sushi, že to máte stejně jako já:po té, co jsem po zimě poprvé oblékla své výrazné zelené/červené/jakékoliv šaty, rozhodně jsem v nich nevypadala tak, jak jsem si představovala, že vypadat budu. Respektive, rozhodně jsem se tak necítila. Běloba na mé kůži po zimě ještě víc přitahovala pozornost na to, že všechno co nemá být široké, široké rozhodně je a že to,  co má být měkké, hebké a bez celulitidy takové rozhodně není. Jak vyzrát na po-zimní tělíčka a  nemuset se péct v džínách a mikině, co všechno schová? Moje tipy se dozvíte v dnešním článku. Takže voiala, tady jsou:

 

1. vykašlat se na to

Jasně, rada nad zlato. Vykašlat se na to, že sem tam vykoukne něco co byste nechtěly.  Dobře se řekne, ale hůř dělá  Pro ty, kterým to nepomohlo, čtěte dál.

2. šaty  ano, ale ty ve variantě maxi/tedy dlouhé

Svoje první dlouhé šaty jsem si koupila loni na konci letní sezony (Tedy kromě těch co jsem měla do tanečních  a těch, které jsem si pořídila, když mi bylo třináct a leckdo mě zařadil do anorektických chudinek, což se mi teď se vší skromností nestává ) Když jsem je loni na konci sezony vzala poprvé na sebe, měla jsem jakýsi pocit nekomfortu, že toho moc zakryjí a jestli zbytečně nezakrývají moje úzká lýtka, docela dobrý pas…Ale když na ně letos koukám s odstupem – nezakrývají  moc. Jen vše neprozrazují.  A to se může zatraceně hodit.

Untitled design (1)

Tahle jejich vlastnost se nám báječně hodí na začátku léta, kdy čekáme než se opálíme, sluníčko pak vyšisuje některé nedostatky a léto nás tak nějak zkrásní.Výhoda dlouhých šatů je v tom, že zakryjí boky a celkově prodlouží postavu.  To první se hodí snad každé a to druhé se mi hodí rozhodně   Pro málo výrazný pas jsou například ideální šaty přestřižené pod prsy. A výrazný barevný vzor odvádí pozornost od dalších malých nedostatků. Nahaté jsou v nich jen ruce. Zatímco nožky, které jsme ještě nestihli  vypilovat, jen tak proplouvají mezi záplavou lehkých  dlouhých vln z šatů. A při tom se můžete cítit jako princezna. A přiznejme si, která z nás se ráda necítí jako princezna, když může? Víc takových kousků šatníku!

Untitled design

Jak a kde na dlouhé šaty v reálu? Koukněte na moje tipy níže:

Get the look:⇓⇓⇓

HM: výběr dlouhých šatů

Zara : výběr dlouhých šatů

Mangovýběr dlouhých šatů

Užijte si svoje první letošní šaty a ty báječné teploty. Krásný začátek léta všem  

 Vaše Zuzka

PS: Už to víte? Vyhlašujeme boj za krásu žen! Tu vnější i tu vnitřní  Podpořte jej taky. Dejte like fan page „Spokojená jsem krásná, krásná jsem spokojená“. Chtějme více spokojených a krásných žen

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
megan1
megan1 30. 5. 2017

šaty nosím,ale raději polodlouhé..úplně dlouhé ne..

Odpovědět
Zuzka Procházková
Zuzka Procházková 30. 5. 2017

polodlouhé jsou taky moc fajn, udělají obdobnou službu jako dlouhé a je jich všude plno na výběr já si je bohužel nemohu dovolit, protože ty s midi délkou nelichotí malým postavám jsem v nich jako useknutý trpaslík tak si je užívejte

sipeji
sipeji 30. 5. 2017

i já mám dnes šatičky, už jsem se jich nemohla dočkat

Odpovědět
Zuzka Procházková
Zuzka Procházková 30. 5. 2017

Je super, že začala šatová sezóna Já bych dneska ale nejradši zvolila plavky! ! ;

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 093
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.