Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marsy
Marsy
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

LEPEKFIT

Marsy
Marsy
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
LEPEKFIT

LEPEKFIT

Před 4 roky po operaci žlučníku jsem začala pociťovat problém s intolerancí na lepek. Časté zvracení, omezující křeče, bolesti , pocit tlaku v žaludku apod. Snažím se dodržovat dietu. Nedávno jsem objevila potravinový doplněk LEPEKFIT
     Má osobní zkušenost je velice pozitivní. Nejprve jsem byla trochu nedůvěřivá a skeptická. Tento produkt , ale splnil mé očekávání a změnil můj život. Jeho účinky jsou znatelné. Nyní se nemusím obávat pokud zkonzumuji malé množství lepku, že se mi udělá zle. Má intolerance na lepek byla velice omezující. Tato skutečnost se změnila s tímto produktem. Nosím ho všude s sebou. Tablety se dobře polykají , rychle působí. Bezprostředně před konzumací jídla, které obsahuje lepek užiji 1 tabletu , zapiji vodou a nechám působit. Tablety jsou potažené speciálním obalem  jenž snadno umožňuje průchod kyselým prostředím žaludku a zajišťuje rozpad tablety až v místě potřeby, tedy v tenkém střevě. Tento způsob uvolňování účinné látky je pro mě velice důležitý jelikož trpím ještě refluxem jícnu a chronickým zánětem žaludku. Užíváním těchto tablet mi zcela pomohlo od nechtěného zvracení, nadýmání, křečí, bolestivého pocitu v žaludku a střevech. Navíc mi pomáhá i s trávením. Což velice oceňuji. Nepociťovala jsem žádné vedlejší účinky.
     Tento produkt si budu i nadále kupovat pro potřebu kdy nebudu moci zcela dodržet bezlepkovou  dietu. Poměr ceny a účinku je zcela v pořádku. Produkt a jeho dostupnost je velice snadná. Lze zakoupit v kamenných lékárnách , on-line, v obchodech se zdravou výživou i v e- shopech. 

 

Znáte tento produkt???? Jaké máte zkušenosti???? Trpíte také intolerancí či alergií na lepek??????

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 604
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.