Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Holka holkám
Holka holkám
Vloženo 28. 4. 2017
Líbí se mi

Leoš Mareš měl svůj jediný koncert v životě

Holka holkám
Holka holkám
Vloženo 28. 4. 2017
Líbí se mi
Leoš Mareš měl svůj jediný koncert v životě

Leoš Mareš měl svůj jediný koncert v životě

Leoš Mareš včera ve Foru Karlín odehrál Jediný koncert v životě. Alespoň to takto bylo marketingově promováno. Jistě všichni víme, že se dnes odehraje druhý koncert. Tedy druhý Jediný koncert v životě. Tak jako tak včerejší show dokázala, že moderátor je skutečný profesionál a hosté, které přivítal na podiu, mu mohli gratulovat  k narozeninám a také k úspěchu, kterým si splnil svůj velký sen.

Pavel Calta, Tereza Kerndlová, Ben Cristovao, Helena Zeťová. Takový je výčet hostů, kteří dorazili pogratulovat Leošovi k narozeninám a společně zpívali jeho největší hity, které sice již něco pamatují, ale při prvních tónech bylo jasné, že publikum nezapomíná. Každý úvod písně totiž doprovázel aplaus a hurónský řev. Pavel Calta zahrál na kytaru a společně se slavným moderátorem zapěli jejich společný hit. Píšem si svůj sen zaznělo hned dvakrát a vždy se dočkalo hlasité reakce od diváků. Mezi gratulanty se také přidal ředitel Evropy 2 a celý moderátorský tým. Patrik Hezucký, Zorka Hejdová, Pavel Cejnar, Petr Říbal, Nasty, Lucie Šilhánová a další kolegové zazpívali Leošovi k narozeninám a přidali i Vánoční hit Evropy 2.

Hlavní protagonista večera si celý koncert užíval. Dle emocí, které doslova stříkali do všech stran bylo zřejmé, že se mu splnil letitý sen. Energii předával na své publikum a to mu vracelo zpět vlny nadšení. Babička Leoše Mareše dorazila také a tak nezbývalo než si koncert užít. Dopředu bylo jasné, že do Fora Karlín se nejde na zlatého slavíka, ale spíše na show. A to se vyplnilo. Leoš střídal oblečení a i na kožich došlo. Playlist, který zvolil prakticky kopíroval jeho nové album, který speciálně vydal k příležitosti koncertu. Zástupci vydavatelské společnosti mu předali zlatou desku což je v dnešní době velký úspěch. Křest proběhl přímo na podiu. Scéna by si nic nezadala s jevištěm nějaké světové popstar. Živá kapela, velkoplošné obrazovky, vyjížděcí plošina, která přiváděla na podium hosty, světelné efekty, rampy na kterých Leoš poskakoval a burcoval publikum. To vše zapříčinilo, že se koncert musel líbit a nebýt malých drobností a problémů se zvukem, tak by byl koncert pětihvězdičkový. Pět hvězd si však i tak moderátor zaslouží. Udělal pro úspěch maximum. Zaslouží si je. Leoš přidal 3 písníčky a s velkými díky se rozloučil se všemi přítomnými...

Karlín se oblékl do tmy a fanoušci se rozutekli stejně rychle, jako se seběhnou dnes večer další diváci. Tentokrát na druhý Jediný koncert Leoše Mareše v životě.

foto: Ticketstream

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 4. 5. 2017

Odpovědět
Clairest
Clairest 1. 5. 2017

Celkem mě mrzí,že jsem tam nemohla být, musela to být dobrá show.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 28. 4. 2017

Odpovědět
Holka holkám
Holka holkám 11. 5. 2017

Ovace
Ovace 28. 4. 2017

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 28. 4. 2017

stálo to za schlédnutí

Odpovědět
Holka holkám
Holka holkám 11. 5. 2017

jo

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 897
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.