Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

evabel
evabel
Vloženo 25. 3. 2017
Líbí se mi

Lázně! To je pobyt pro krásu, odpočinek i štíhlou linii

evabel
evabel
Vloženo 25. 3. 2017
Líbí se mi
Lázně! To je pobyt pro krásu, odpočinek i štíhlou linii

Lázně! To je pobyt pro krásu, odpočinek i štíhlou linii

Cítíte se unavená a tak nějak bez života? Trápí vás povadlá pleť, strhané rysy či nějaké to kilo navíc? Potřebujete nastartovat metabolismus, začít se zdravě stravovat a nevíte, jak na to? Přeci jednoduše, udělejte si čas sama na sebe a jeďte do lázní

Díky dlouholeté tradici, zkušenostem a spojení lékařské vědy s účinky přírodních léčivých zdrojů, se české lázně právem řadí mezi světovou špičku v poskytování léčebné, relaxační a regenerační péče. Doba, kdy se do lázní jezdilo pouze na lékařské doporučení, je dávno pryč. Stále více si dnes lidé uvědomují potřebu starat se aktivně o své zdraví a pobyt v lázních zařazují pravidelně do svého volného času. Proto v nabídce tuzemských lázní naleznete celou řadu pobytů zaměřených jak na léčbu a prevenci onemocnění, tak na relaxaci či regeneraci.

Pobyty pro krásu a odpočinek

Většina lázní připravuje speciálně pro ženy různé beauty a wellness pobyty zaměřené na celkové zkrášlení těla a aktivní odpočinek. Během nich jsou pro vás připraveny různé sportovní aktivity, relaxační procedury či kosmetické služby. Pro relaxaci můžete vybírat z medových, čokoládových, bylinných či rašelinových koupelí, zábalů a masáží. Ve většině lázní vám jsou k dispozici bazény, vířivky, sauny, kvalitně vybavená fitness centra s trenéry i třeba půjčovny kol. Mnohé lázně nabízejí také hodiny aqua aerobiku či lekce populárního nordic walkingu. Lázeňská kosmetická centra vám provedou analýzu pleti, její čištění a peeling, masáž či lifting obličeje a dekoltu. Pro vylepšení vzhledu lze využít i služeb lázeňských manikérů, pedikérů a kadeřníků.

Redukční programy

Trápí-li vás pár kilo navíc, může vám pobyt v lázních pomoci nastartovat efektivní proces hubnutí a zdravý životní styl. Redukční balíčky zahrnují speciálně upravený jídelníček, detoxikační peelingy, ruční masáže zaměřené proti celulitidě nebo lymfodrenáže. Pokud trpíte výraznější nadváhou či obezitou, je pro vás vhodnější delší pobyt v lázních a hubnutí pod dozorem odborníků.

Redukční lázeňské programy obvykle zahrnují vstupní měření speciálními přístroji, které spolehlivě určí tělesnou výšku, váhu, podíl tělesného tuku, vody a svalové hmoty. Během prohlídky se také zjišťují návyky a stravovací zvyklosti, fyzická kondice nebo hodnota bazálního metabolismu (energetická spotřeba těla v klidovém stavu), která je důležitá pro sestavení redukčního jídelníčku. Lékař poté, obvykle ve spolupráci se specialisty na zdravou výživu a pohyb, připraví na míru šitý redukční program, který zahrnuje lázeňské procedury, sportovní aktivity a nízkoenergetickou dietu.

K nejčastěji využívaným procedurám v rámci redukčních pobytů patří nejrůznější typy masáží, lymfodrenáže a rašelinové zábaly. Významnou roli při snižování váhy hraje samozřejmě pohyb. Můžete navštěvovat bazény, fitness centra pod vedením trenérů, hrát tenis nebo provozovat cyklistiku či nordic walking. K redukci objemu tukové tkáně a zmírnění projevů celulitidy slouží i ultrazvuková liposukce. Služby klientům lázeňských zařízení poskytují také kvalifikovaní psychoterapeuti a další odborníci, kteří vám poradí, jak znovu nepřibrat a jaké postupy je nutné dodržovat po návratu z lázní domů.

Neváhejte a vyberte si některý z lázeňských pobytů a krásně si ho užijte. Pokud se vám samotné nechce, domluvte se s kamarádkou a vyrazte. Uvidíte, že nebudete litovat!!!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Blackie
Blackie 26. 4. 2017

hned bych jela a určitě by se mi nechtělo domů

Odpovědět
evabel
evabel 26. 4. 2017

matejm
matejm 25. 4. 2017

Brala bych,hned bych jela

Odpovědět
evabel
evabel 26. 4. 2017

JANE H.
JANE H. 29. 3. 2017

hned bych jela, relax je obcas potreba

Odpovědět
evabel
evabel 29. 3. 2017

Přesně tak

evionka
evionka 29. 3. 2017

lázně jsou fajn

Odpovědět
evabel
evabel 29. 3. 2017

Amanda
Amanda 27. 3. 2017

To jo, jsou fajn.

Odpovědět
evabel
evabel 27. 3. 2017

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 133
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.