Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

evabel
evabel
Vloženo 27. 4. 2020
Líbí se mi

Lázně! To je pobyt pro krásu, odpočinek i štíhlou linii

evabel
evabel
Vloženo 27. 4. 2020
Líbí se mi
Lázně! To je pobyt pro krásu, odpočinek i štíhlou linii

Lázně! To je pobyt pro krásu, odpočinek i štíhlou linii

Cítíte se unavená a tak nějak bez života? Trápí vás povadlá pleť, strhané rysy či nějaké to kilo navíc? Potřebujete nastartovat metabolismus, začít se zdravě stravovat a nevíte, jak na to? Přeci jednoduše, udělejte si čas sama na sebe a jeďte do lázní

Díky dlouholeté tradici, zkušenostem a spojení lékařské vědy s účinky přírodních léčivých zdrojů, se české lázně právem řadí mezi světovou špičku v poskytování léčebné, relaxační a regenerační péče. Doba, kdy se do lázní jezdilo pouze na lékařské doporučení, je dávno pryč. Stále více si dnes lidé uvědomují potřebu starat se aktivně o své zdraví a pobyt v lázních zařazují pravidelně do svého volného času. Proto v nabídce tuzemských lázní naleznete celou řadu pobytů zaměřených jak na léčbu a prevenci onemocnění, tak na relaxaci či regeneraci.

Pobyty pro krásu a odpočinek

Většina lázní připravuje speciálně pro ženy různé beauty a wellness pobyty zaměřené na celkové zkrášlení těla a aktivní odpočinek. Během nich jsou pro vás připraveny různé sportovní aktivity, relaxační procedury či kosmetické služby. Pro relaxaci můžete vybírat z medových, čokoládových, bylinných či rašelinových koupelí, zábalů a masáží. Ve většině lázní vám jsou k dispozici bazény, vířivky, sauny, kvalitně vybavená fitness centra s trenéry i třeba půjčovny kol. Mnohé lázně nabízejí také hodiny aqua aerobiku či lekce populárního nordic walkingu. Lázeňská kosmetická centra vám provedou analýzu pleti, její čištění a peeling, masáž či lifting obličeje a dekoltu. Pro vylepšení vzhledu lze využít i služeb lázeňských manikérů, pedikérů a kadeřníků.

Redukční programy

Trápí-li vás pár kilo navíc, může vám pobyt v lázních pomoci nastartovat efektivní proces hubnutí a zdravý životní styl. Redukční balíčky zahrnují speciálně upravený jídelníček, detoxikační peelingy, ruční masáže zaměřené proti celulitidě nebo lymfodrenáže. Pokud trpíte výraznější nadváhou či obezitou, je pro vás vhodnější delší pobyt v lázních a hubnutí pod dozorem odborníků.

Redukční lázeňské programy obvykle zahrnují vstupní měření speciálními přístroji, které spolehlivě určí tělesnou výšku, váhu, podíl tělesného tuku, vody a svalové hmoty. Během prohlídky se také zjišťují návyky a stravovací zvyklosti, fyzická kondice nebo hodnota bazálního metabolismu (energetická spotřeba těla v klidovém stavu), která je důležitá pro sestavení redukčního jídelníčku. Lékař poté, obvykle ve spolupráci se specialisty na zdravou výživu a pohyb, připraví na míru šitý redukční program, který zahrnuje lázeňské procedury, sportovní aktivity a nízkoenergetickou dietu.

K nejčastěji využívaným procedurám v rámci redukčních pobytů patří nejrůznější typy masáží, lymfodrenáže a rašelinové zábaly. Významnou roli při snižování váhy hraje samozřejmě pohyb. Můžete navštěvovat bazény, fitness centra pod vedením trenérů, hrát tenis nebo provozovat cyklistiku či nordic walking. K redukci objemu tukové tkáně a zmírnění projevů celulitidy slouží i ultrazvuková liposukce. Služby klientům lázeňských zařízení poskytují také kvalifikovaní psychoterapeuti a další odborníci, kteří vám poradí, jak znovu nepřibrat a jaké postupy je nutné dodržovat po návratu z lázní domů.

Neváhejte a vyberte si některý z lázeňských pobytů a krásně si ho užijte. Pokud se vám samotné nechce, domluvte se s kamarádkou a vyrazte. Uvidíte, že nebudete litovat!!!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 200
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.