Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 6. 2017
Líbí se mi

Kvalitní strava je základ, ať jste doma, v práci nebo na dovolené. Máme pro vás tipy, jak se dobře najíst a hlavně bez práce!

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 6. 2017
Líbí se mi
Kvalitní strava je základ, ať jste doma, v práci nebo na dovolené. Máme pro vás tipy, jak se dobře najíst a hlavně bez práce!

Kvalitní strava je základ, ať jste doma, v práci nebo na dovolené. Máme pro vás tipy, jak se dobře najíst a hlavně bez práce!

Jídlo je každodenní téma, které řešíme. Vždy se snažím myslet dopředu, co budu vařit, aby to nezabralo mnoho času a rodina se dobře najedla. A vařit na dovolené? Občas je to třeba, když jedeme do apartmánu, kde je kuchyňka. Ale rozhodně vybírám taková jídla, která jsou hned připravená. A chodit denně do restaurace, to je velká zátěž pro peněženku.

Vlastní stravování na dovolené

Většina rodičů bude souhlasit s tím, že jezdit s dětmi na dovolenou a spoléhat na polopenzi nebo plnou penzi není úplně ideální. Děti to v restauraci nebaví, v jídle se obvykle jen porýpou a nejvíc je zajímá zmrzlina, kterou jim slíbíte „za odměnu“. No řekněte sami, nevyplatí se jídlo na dovolenou raději vzít z domova?

My to řešíme jednoduše, jezdíme do apartmánů a vaříme si sami, případně volíme stravu se snídaní. Na snídani totiž není co „zkazit“ a je to většinou rychlovka. Oběd řešíme někde na cestách polévkou nebo něčím „malým“ a večeři si vaříme sami. A nastává vždy velmi těžké rozhodování, co si s sebou sbalit za jídla. Musí to být dobře uzavřené, důležitá je snadná a rychlá příprava, která nezabere mnoho času a také odolné na převoz.

Zdravé, rychlé a chutné! Jde to?

Najít vhodné řešení není úplně jednoduché. O konzervách či polévkách v pytlíku rozhodně nelze říci, že jsou zdravé.

Ráda bych vám představila jídla HamHam. Možná už je znáte, měly jste možnost je s námi testovat. A mě to přijde jako super tip právě na dovolenou. Ale jistě je oceníte i o víkendu, když se vám nebude chtít zrovna vařit nebo do práce.

Kvalitní a vydatné jídlo jako od babičky

HamHam nenabízí žádné konzervy nebo hotovky ve skle. Jde o chlazená jídla důkladně zabalená, která vám v lednici vydrží až 6 týdnů. Když je dáte na talíř, nikdo nepozná, že jste je nevařila. A protože já nejsem zrovna velká kuchařka, přijde mi to naprosto úžasné. Jídlo na cesty HamHam navíc bude chutnat celé rodině.

A právě v době dovolených, kdy se nejčastěji chystáme k moři, na chalupu nebo třeba do hor, nejvíce oceníme chutnou a rychle hotovou stravu. K přípravě pokrmů HamHam vám stačí jen klasická mikrovlnka, nebo dokonce hrnec s vodou. Nemusíte jídlo ani vyndávat z obalu. Odpadají tedy zašpiněné kastroly, potřeba pokrm míchat a hlídat. A vy máte spoustu času na jiné, mnohem příjemnější aktivity.

Jaká jídla HamHam nabízí?

Portfolio je hodně pestré. Najdete zde typickou českou kuchyni (svíčkovou, rajskou, gulášek), ale také zapečené těstoviny, francouzské brambory i sladká jídla (bramborové šišky s mákem, po kterých se budou olizovat nejen děti). A to samozřejmě není vše. Sledujte kompletní nabídku ZDE.

A jak řešíte stravování na dovolené vy dámy? Podělte se s námi a hlavně krásné léto!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
LucieZlín
LucieZlín 19. 7. 2017

Mě naučilo vařit až když přišli děti.. já sama sebe odbývala čímkoliv..

Odpovědět
U KOCOURA DOMA
U KOCOURA DOMA 30. 6. 2017

Teda a jsou i v Brně. Někdy by se taková hotovka i hodila!

Odpovědět
benca
benca 29. 6. 2017

treba varit a nie konzervy

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 29. 6. 2017

Mě některé polotovary přijdou stejně nezdravé, jako čínské polévky a různé konzervy. Já to Řeším tak, že když už jedu někde na dovolenou, potraviny si bud nakoupím a něco si vždy připravíme nebo opravdu jíme někde venku.

Odpovědět
many
many 26. 6. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 919
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.