Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 6. 2017
Líbí se mi

Kvalitní strava je základ, ať jste doma, v práci nebo na dovolené. Máme pro vás tipy, jak se dobře najíst a hlavně bez práce!

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 6. 2017
Líbí se mi
Kvalitní strava je základ, ať jste doma, v práci nebo na dovolené. Máme pro vás tipy, jak se dobře najíst a hlavně bez práce!

Kvalitní strava je základ, ať jste doma, v práci nebo na dovolené. Máme pro vás tipy, jak se dobře najíst a hlavně bez práce!

Jídlo je každodenní téma, které řešíme. Vždy se snažím myslet dopředu, co budu vařit, aby to nezabralo mnoho času a rodina se dobře najedla. A vařit na dovolené? Občas je to třeba, když jedeme do apartmánu, kde je kuchyňka. Ale rozhodně vybírám taková jídla, která jsou hned připravená. A chodit denně do restaurace, to je velká zátěž pro peněženku.

Vlastní stravování na dovolené

Většina rodičů bude souhlasit s tím, že jezdit s dětmi na dovolenou a spoléhat na polopenzi nebo plnou penzi není úplně ideální. Děti to v restauraci nebaví, v jídle se obvykle jen porýpou a nejvíc je zajímá zmrzlina, kterou jim slíbíte „za odměnu“. No řekněte sami, nevyplatí se jídlo na dovolenou raději vzít z domova?

My to řešíme jednoduše, jezdíme do apartmánů a vaříme si sami, případně volíme stravu se snídaní. Na snídani totiž není co „zkazit“ a je to většinou rychlovka. Oběd řešíme někde na cestách polévkou nebo něčím „malým“ a večeři si vaříme sami. A nastává vždy velmi těžké rozhodování, co si s sebou sbalit za jídla. Musí to být dobře uzavřené, důležitá je snadná a rychlá příprava, která nezabere mnoho času a také odolné na převoz.

Zdravé, rychlé a chutné! Jde to?

Najít vhodné řešení není úplně jednoduché. O konzervách či polévkách v pytlíku rozhodně nelze říci, že jsou zdravé.

Ráda bych vám představila jídla HamHam. Možná už je znáte, měly jste možnost je s námi testovat. A mě to přijde jako super tip právě na dovolenou. Ale jistě je oceníte i o víkendu, když se vám nebude chtít zrovna vařit nebo do práce.

Kvalitní a vydatné jídlo jako od babičky

HamHam nenabízí žádné konzervy nebo hotovky ve skle. Jde o chlazená jídla důkladně zabalená, která vám v lednici vydrží až 6 týdnů. Když je dáte na talíř, nikdo nepozná, že jste je nevařila. A protože já nejsem zrovna velká kuchařka, přijde mi to naprosto úžasné. Jídlo na cesty HamHam navíc bude chutnat celé rodině.

A právě v době dovolených, kdy se nejčastěji chystáme k moři, na chalupu nebo třeba do hor, nejvíce oceníme chutnou a rychle hotovou stravu. K přípravě pokrmů HamHam vám stačí jen klasická mikrovlnka, nebo dokonce hrnec s vodou. Nemusíte jídlo ani vyndávat z obalu. Odpadají tedy zašpiněné kastroly, potřeba pokrm míchat a hlídat. A vy máte spoustu času na jiné, mnohem příjemnější aktivity.

Jaká jídla HamHam nabízí?

Portfolio je hodně pestré. Najdete zde typickou českou kuchyni (svíčkovou, rajskou, gulášek), ale také zapečené těstoviny, francouzské brambory i sladká jídla (bramborové šišky s mákem, po kterých se budou olizovat nejen děti). A to samozřejmě není vše. Sledujte kompletní nabídku ZDE.

A jak řešíte stravování na dovolené vy dámy? Podělte se s námi a hlavně krásné léto!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
LucieZlín
LucieZlín 19. 7. 2017

Mě naučilo vařit až když přišli děti.. já sama sebe odbývala čímkoliv..

Odpovědět
U KOCOURA DOMA
U KOCOURA DOMA 30. 6. 2017

Teda a jsou i v Brně. Někdy by se taková hotovka i hodila!

Odpovědět
benca
benca 29. 6. 2017

treba varit a nie konzervy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 520
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.