Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Krémy Barekol - povinná zimní výbava

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 8. 12. 2016
Líbí se mi
Krémy Barekol - povinná zimní výbava

Krémy Barekol - povinná zimní výbava

V tomto článku se podíváme na produkty od českého výrobce Barekol, který se specializuje na přírodní bylinnou kosmetiku. Dle recenzí na internetu je vidět, že jsou produkty této značky mezi zákazníky velmi oblíbené, především díky svému účinnému složení a také díky příznivým cenám.
Od této značky jsem vyzkoušela pleťovou masku a dva krémy, na které se nyní blíže podíváme. Tuto trojku oceníte především nyní v mrazivých dnech.

 
Krém do nepohody, jak už napovídá název, je určen zejména na ochranu pleti při chladném a větrném počasí. Jeho ocenitelné účinky přijdou vhod zejména nyní v mrazivých měsících. Krém na pleti vytvoří jemnou ochrannou vrstvu a vy tak bude chráněni před nepřízní počasí. 
Určitě to všichni znáte. Venku mrzne, vy vyjdete ven, pleť vám okamžitě zrudne a nepříjemně pálí. Na běžnou cestu do práce nebo do školy tedy vyrazte s tímto krémem do nepohody a tyto nepříjemné pocity už vám budou cizí.
Konzistence krému je hutnější, ale roztírá se velmi dobře. Podobné hutnější krémy mám přes zimu ráda. Mám tak pocit, že moje pleť má proti zimě jakýsi neviditelný ochranný štít.
Poskytuje i mírnou ochranu proti UV záření. Ovšem pokud budete třeba na horách, nesmíte zapomenout na mazání s vysokým ochranným faktorem, protože horské sluníčko je zrádné.
Tento krém do nepohody seženete zde za cenu 85,- Kč.
 

Dalším je lehký ale přesto mastný krém Inerton. Krém obsahuje vysoký podíl hydratačních látek, panthenol a vitamin E. Tento univerzální krém obsahuje poměr vodní a olejové složky, který je přirozený zdravé mladé pleti. Tuto recepturu má firma Barekol patentovanou. Vše spočívá v tom, že krém je lehký, ovšem vlastnosti má jako hutné hydratační krémy. Jak je vidět na obrázku níže, konzistence je o hodně jemnější než u krému do nepohody. Na pleti se ovšem velmi dobře roztírá a vytváří na pleti ochranný film, bránící odpařování vody dodané do pokožky. Obsahuje tedy až 90% hydratační fáze, oproti běžným krémům, které této fáze dosahují 77% až 80%. Krém je tedy vhodný pro ty, kdo mají rádi spíše lehčí krémy, ale zároveň očekávají vysokou hydrataci pokožky.
Krém lze použít na den i na noc a hodí se na velmi suchou citlivou pokožku.
Krém Inerton je k sehnání na e-shopu Ibarekol.cz za 73,- Kč.
 

Krémová pleťová maska obsahuje vysoký podíl beta-karotenu, vitaminu E, panthenolu, olivového a mandlového oleje, které slouží jako prostředek proti stárnutí pleti a poškozování tkání. Díky beta-karotenu má tuto krásnou mrkvovou barvu, ze které ale nemusíte mít žádné obavy, pleť se vám nijak neobarví. Masku můžete využít hned dvojím způsobem. Buď jako pleťový krém nanesením slabší vrstvy nebo typicky jako masku, kdy nanesete silnější vrstvu, necháte 20 minut působit a poté přebytečnou vrstvu setřete. 
Maska je určena na všechny typy pleti. Suchou pleť zvláční a mastnější zase zbytečně nepřemastí.
Krémovou pleťovou masku můžete zakoupit na e-shopu Ibarekol.cz za 73,- Kč.


Kromě těchto krémů jsou v nabídce také přípravky na čištění pleti, tělová mléka nebo gely a krémy na problematickou pleť,krémy na zralou pleť a další specifické produkty.
O dalších informacích o produktech a novinkách si můžete přečíst na stránkách na Facebooku nebo na jejich oficiálních stránkách. Na krémy jsem zatím v žádné kamenné drogerii nenarazila, ale pokud je někde objevíte, dejte mi vědět
 
Používáte přes zimní období nějaké speciální krémy nebo stejné po celý rok? A znáte značku Barekol a máte s ní zkušenosti? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Clairest
Clairest 15. 1. 2018

Ty se hodí, momentálně se mi všechno loupe.

Odpovědět
Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta 9. 12. 2016

To jsem ráda, že krémy zaujaly

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 9. 12. 2016

Tak tohle mě zaujalo a hned jsem projela internet a našla jsem je v lékárně dr.Max hned v pondělí se tam vypravím a hned mám tip na dárek pro dceru a snachu.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 995
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.