Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 8. 2015
Líbí se mi

Koupel zdraví a krásy na jižní Moravě

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 8. 2015
Líbí se mi
Koupel zdraví a krásy na jižní Moravě

Koupel zdraví a krásy na jižní Moravě

Kdyby to bylo tak jednoduché. Jen se vykoupat a být krásná a zdravá. Strávit pár dní u Mrtvého moře, to by snad šlo.  Ale tak daleko? Proč nezkusit raději nějaké lázně.  Odpočinek, relaxace, léčivé koupele, spousta zdraví a krásy… na jižní Moravě

V oblasti lázeňství bylo prokázáno, že velmi blahodárné účinky na zdraví člověka má jodobromová voda neboli solanka, která se právem řadí mezi nejkvalitnější vodu na starém kontinentu. Díky vysokému obsahu jodových solí s nízkou mineralizací je často přirovnávána k vodě z Mrtvého moře. Jodobromová voda má výrazné protizánětlivé a lokální hojivé účinky, nejčastěji se aplikuje formou koupelí. Koupele, které napravují zdraví a dělají nás krásnými.  Pomoci nám mohou při léčbě cévních a neurologických nemocí, chorobách pohybového systému, gynekologických potížích a popáleninových stavech.

Vyzkoušejte účinky jodobromových koupelí na vlastní kůži!

Dnes už za léčivými koupelemi nemusíme jezdit až k Mrtvému moři!  Jodobromovou minerální vodu najdeme v jihomoravských lázních. Málo kdo ví, že na jižní Moravě najdeme skutečné klenoty, pokud jde o lázeňskou kulturu. Do Lázní Hodonín se díky blahodárným účinkům jodobromové minerální vody sjíždí lázeňští hosté, ženy, děti a muži, více než 30 let. Proto se díky velkému zájmu o léčebné procedury na podzim otevírá nový lázeňský pavilon, zaměřený na denní lázeňství neboli Bliss Day Spa.

Denní lázeňství v Hodoníně i Lednici

Abyste poznali účinky koupelí na vlastní kůži, nemusíte žádat o klasickou lázeňskou péči, kterou hradí zdravotní pojišťovny. Vyzkoušet můžete jednodenní ambulantní balíčky, které  nabízí jak lázeňský dům Perla v Lednici, tak Lázně Hodonín. Všechny léčebné a relaxační procedury si tak můžete poskládat do jednoho dne a relaxovat od rána až do večera. Báječné! Využít můžete různých služeb a procedur, jako např. relaxační bazén, vířivé koupele, jodovou gradovnu nebo jodové sprchy, nechybí ani solná, bahenní či parní lázeň.

Načerpat sílu, zregenerovat tělo, nabít se energií na pomalu se blížící podzimní dny a spojit to třeba s příjemným rodinným výletem. Každá z nás touží být krásná a zdravá, ale o to víc si to přeje u své rodiny. Možnosti tu jsou, tak proč je nevyužít.

Všechny potřebné informace a nabídky pobytů naleznete přímo na webových stránkách www.laznehodonin.cz a www.lednicelazne.cz  a www.blissdayspa.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
lissey
lissey 19. 8. 2015

Také bych si dala říci.. mám moc ráda podobné zážitky...

Odpovědět
benca
benca 19. 8. 2015

som unavena z prace, hodilo by sa

Odpovědět
Mmysulka
Mmysulka 18. 8. 2015

Doporucuji lazne hodonin... by sem tam po operaci 4 tydny a byla to parada...

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

mamka zde také byla a nemohla si to vynachválit

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 480
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.