Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

gustawka
gustawka
Vloženo 30. 12. 2016
Líbí se mi

Kosmetická předsevzetí

gustawka
gustawka
Vloženo 30. 12. 2016
Líbí se mi
Kosmetická předsevzetí

Kosmetická předsevzetí

Budu se perfektně odličovat! - I když se každý večer pečlivě odličujete, neznamená to, že není co zlepšovat. A to, že na pleti nejsou líčidla, ještě neznamená, že je skutečně čistá. Jenže dokonalé vyčištění je základním předpokladem zdravé a krásné tváře. Svou pokožku čistěte nejen večer, ale i ráno po probuzení! Na výsledku je to znát.

 

Budu používat sérum! – tato hloubková koncentrovaná kosmetika podpoří buněčnou aktivitu a má omlazující efekt. Používejte ráno i večer, vždy před aplikací krému. Sérum v kombinaci s krémem znásobuje pečující efekt, je to tedy jakási zdvojená péče o pleť. Jejich společný účinek je výraznější, rychlejší a viditelnější.

 

Budu chodit bez! – Nelekejte se, nemyslíme tím bez spodního prádla, i když to taky není špatné předsevzetí. Nicméně, jeden den v týdnu, například v neděli, dopřejte pleti odpočinek. Zapomeňte na make-up a pleť nechte volně dýchat. Používejte krém s vysokým obsahem pečujících a rozjasňujících složek. Tak bude vypadat mladistvěji a bude zářit zdravím.

 

Budu pravidelně používat masky! – Škraboška sice udělá velkou parádu, ale raději dvakrát do týdne naneste pleťovou masku. Ty jsou stále podceňované, což je obrovská chyba. Masky obsahují vysoké procento živin, po kterých pleť volá, zvláště v zimních měsících. Pravidelným používáním se pleť výrazně zlepší. I vlasové masky by neměly být opomíjeny. Minimálně jednou týdně dopřejte i vaší kštici potřebnou dávku

 

Budu hodně spát, smát se a méně se stresovat! – Možná si řeknete, k čemu tyto tři věci ve spojení s krásou jsou dobré. Divily byste se, jakou zásadní roli v naší kráse hrají. Například během spánku se uvolňuje melatonin, hormon, který stimuluje vlastní regenerační procesy pleti, díky němu má hebký a plný vzhled. Smích zlepšuje krevní oběh. To znamená více kyslíku a vyživujících látek pro každou buňku v těle včetně těch kožních. „Stres způsobuje zvýšenou produkci kožního mazu, takže v náročnějším období se může kvalita vaší pleti zhoršit. Při stresu jste ještě k tomu napjatí a stažení, což snižuje proudění krve v pleti a ta získá bledý nezdravý vzhled,

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Markéta Binerova 17. 3. 2017

Odpovědět
Tamara
Tamara 31. 12. 2016

Já myslím, že si zasloužíme pár minut pro sebe.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.