Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 3. 2017
Líbí se mi

Konec mastným vlasům! Víte, jak si rychle pomoci bez umytí, když nemáte čas?

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 3. 2017
Líbí se mi
Konec mastným vlasům! Víte, jak si rychle pomoci bez umytí, když nemáte čas?

Konec mastným vlasům! Víte, jak si rychle pomoci bez umytí, když nemáte čas?

Nemáte čas si každý den mýt vlasy? Nevadí! Existují i jiné osvědčené metody, jak mít vlasy pěkně upravené. Připravily jsme si pro vás pár osvědčených triků, jak na to!

Každodenní mytí není nutné

Mastné vlasy nevypadají vůbec pěkně. Třídí se do pramínků, jsou splihlé a působí unaveně. Jen stěží z nich ráno vykouzlíte nadýchaný a upravený účes. A protože mytí vlasů vám zabere hodně drahocenného času, kterého ráno není nazbyt, hledaly jsme jiné možnosti, jak s mastnými vlasy zatočit.

Rychlá a účinná pomoc – suchý šampón

Se suchými šampóny se v poslední době doslova roztrhl pytel. Ovšem jejich kvalita stoupá a použití je velice snadné. Možná si ještě vybavíte suché šampóny z minulých let, které vypadaly jako dětský pudr a zanechávaly ve vlasech nepříjemný bílý povlak. Tomu už naštěstí dávno odzvonilo a dnes máme k dispozici příjemné a kvalitní produkty. Navíc aplikace je snadná a zabere vám to pár minut. Nakonec vlasy upravíte jako obvykle a můžete hrdě a bez culíku či čepice vyrazit do práce!

Proč používat suchý šampon?

Suchý šampón je praktický pomocník na cestování i k běžnému použití. Můžete jej mít stále u sebe a nemusíte řešit, zda si v ten den stihnete umýt vlasy. Největší spásou je především pro mastné a jemné vlasy. A pocit umytých vlasů je k nezaplacení. Suchý šampón vám zajistí pocit svěžesti. Pokud sáhnete po kvalitě, máte jistotu, že vlasy nezatíží a jejich úprava pro vás bude snazší.

Testovaly jsme suchý šampón AUSSIE

Měly jsme možnost otestovat suchý šampón Aussie Miracle. V čem je tento výrobek výjimečný? Především v jednoduchém použití. Suchý šampón je ve formě spreje, což je naprosto skvělé. Kromě odstranění mastnoty vám zajistí objem od kořínku a také ochranu barvy. A hlavně žádný bílý prášek, který ulpí na vlasech.

Co na to říkají naše testerky?

Suchý šampón Aussie Miracle si získal mezi uživatelkami velkou popularitu. „S tímto šampónem jsem nad očekávání spokojená“, říká uživatelka s nickem Pinkilinky. Iveta N. doposud neměla se suchými šampóny mnoho zkušeností. „Suchý šampoń Aussie se snadno aplikuje a nádherně voní“, pochvaluje si.

Lasomioa oceňuje jednoduchost použití a zvýšení objemu. Má však jednu výtku. „Vůně není nepříjemná, ale osobně bych preferovala bez vůně,“.

Pokud vás zajímají ostatní názory testerek, pak se inspirujte ZDE. Dejte jednou provždy STOP mastným vlasům. Suchý šampón je navíc praktický pomocník na cesty.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Iva Glauben 9. 3. 2017

pozriem to v drogérii, na cestovanie ako stvorené

Odpovědět
Martina | ŽENA s.r.o.

Dámy, je to hlavně fajn, když nemáte čas si vlasy umýt a také na cesty.

Odpovědět
Klaarka
Klaarka 3. 3. 2017

Bez suchého šamponu už ani ránu...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.