Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Markéta Česká Žena
Markéta Česká Žena
Vloženo 23. 5. 2018
Líbí se mi

Kolik váží 6 až 8 cm? Já to vím a ráda vám to prozradím ;)

Markéta Česká Žena
Markéta Česká Žena
Vloženo 23. 5. 2018
Líbí se mi
Kolik váží 6 až 8 cm? Já to vím a ráda vám to prozradím ;)

Kolik váží 6 až 8 cm? Já to vím a ráda vám to prozradím ;)

Dokud jsem to neviděla na vlastní oči, tak jsem tomu nevěřila. Dokážete si představit 6 - 8 cm? Přibližně ... Tak si prosím pěkně vezměte pravítko nebo ševcovský metr. Vážně, zkuste to a podívejte se. Přijde vám to hodně nebo málo?

Pro někoho hodně, pro někoho málo

Když mi poradkyně Irena v únoru letošního roku představila můj stravovací plán na základě krevních testů a naprosto v klidu nastavila cíl do půl roku o 8 kilo méně, musím se přiznat, že uvnitř mě byl slabý, za to vytrvalý, hlásek, který mi našeptával "to chci vidět", "no jasně ha ha"... 

Respektive, Irena by mi do cíle dala klidně 10 kg. To já byla srab a nechtěla si stavět vzdušné zámky. Jen pro představu, co je 8 kg. Tak si zkuste koupit 8 balení mouky. Víte, co je to za kus váhy? Já jo, vždyť jsme se s tím nějaký ten pátek každý den tahala.

Žádná dieta, mluvím o životním stylu

Když byste se mě na začátku roku zeptali, co je to Metabolic Balance, nejspíš bych vám odpověděla "stravovací plán na základě krevních testů. Taková speciální dieta". Dnes, když jsem všechno pochopila a zažila na vlastní kůži, odpovím úplně jinak. Metabolic Balance je pro mě nový životní styl, který vychází z krevních testů, díky kterým doporučuje vhodnou skladbu potravin pro ideální nastavení metabolismu, čímž také dochází k příjemnému úbytku váhy. Ale nejen to! Jsou pryč bolesti hlavy, je pryč věčně nadmuté břicho, jsou pryč bolesti žaludku, je pryč únava, jsou pryč ataky na sladké. 

Jídla vám tu bohužel nafocené neukážu, neb to neumím tak krásně, ale pochutnávám si každý den. Na přípravu jsem si zvykla a když se mi nechce vařit nebo to nestihnu, je dnes již celá řada skvělých restaurací, kde vaří přesně to, co potřebuji  

Na řadu skvělých MB receptů se podívejte např. ZDE  Pokud si na to netroufnete, paní Irena pořádá i kurzy vaření

6 až 8 cm = - 8 kg starostí

Pro představu ještě trochu čísel. První číslo je na startu MB, tedy 26/02/2018 druhé číslo je momentální stav, tedy 22/05/2018:

VÁHA 76 kg -> 68,5 kg

PAS 91 cm -> 85 cm

BOKY 107 cm -> 100 cm

STEHNO 66 cm -> 58 cm

Pokud se pro Metabolic Balance třeba jednou rozhodnete, vězte, že to zamává nejen s vaší figurou, ale i vztahy kolem vás. Ale asi to tak má být, když se čistí tělo, čistí se i duše a zůstane jen to dobré a prospěšné 

Kdyby vás cokoliv zajímalo, neváhejte se ptát v komentářích, ráda zodpovím 

MĚJTE SE A SMĚJTE SE

Markéta

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 1. 6. 2018

Velká gratulace

Odpovědět
Markéta Česká Žena

děkuji

vcelka
vcelka 1. 6. 2018

Jste šikovná, ale ani na první fotce nejste tlustá! To je foto ze začátku změny? Metabolic b. je zajímavý, ale změna, co jsem četla je hodně krutá, já bych to asi nedala, ač taky pořebuji dát ještě pár kilo dolů.

Odpovědět
Markéta Česká Žena

Jste milá, děkuji. Ano, to je ze začátku změny. Pro mě už to bylo neúnosné, vždy jsem byla štíhlá a s tímhle mi nešlo hnout i přes velké sportovní úsilí. Takže změna stravy byla nevyhnutelná a měla jsem štěstí, že zrovna MB mi takhle sedlo a kruté mi to nepřišlo. Ale chápu, že každý se cítí dobře v něčem jiném a myslím, že je to tak v pořádku. Hodně štěstí.

sipeji
sipeji 31. 5. 2018

Moc gratuluji.

Odpovědět
Markéta Česká Žena

děkuji

megan1
megan1 30. 5. 2018

Zhubla jsem 15 kg za delší dobu..bez diety..až ve chvíli kdy jsem se přestala omezovat v jídle..jsem pro minimum omezení..kalorie už nepočítám,jím si kdy chci a už nemám takovou tendenci se přejídat,.Metabolic Balance má i svoje nevýhody..tento druh stravování..co vím..

Odpovědět
Markéta Česká Žena

Máte velké štěstí, že můžete jíst kdy chcete, co chcete, to je sen

megan1
megan1 4. 6. 2018

No ja jsem ten typ co hned pribral..takze jim kdy chci,ale pokud bych jedla hodne,zase bych dost pribrala..mam spis pomaly metabolismus..

hudlenka
hudlenka 30. 5. 2018

krása, gratuluji

Odpovědět
Markéta Česká Žena

moc děkuji!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 752
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.