Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Marie P
Vloženo 20. 9. 2021
Líbí se mi

KetoMix koktejl s L-karnitinem pro rychlejší hubnutí

avatar
Marie P
Vloženo 20. 9. 2021
Líbí se mi
KetoMix koktejl s L-karnitinem pro rychlejší hubnutí

KetoMix koktejl s L-karnitinem pro rychlejší hubnutí

Česká značka KetoMix rozšiřuje řadu proteinových koktejlů o novinku, která pomáhá urychlit hubnutí. Jde o proteinový koktejl obohacený o L-karnitin. Stejně jako ostatní KetoMix koktejly je i tento snadný a rychlý na přípravu, skvěle zasytí a kromě kvalitního proteinu dodá tělu také důležitou vlákninu, vitamíny a minerální látky. Obsahuje navíc lyofilizované ovoce a L-karnitin, který podporuje hubnutí. 

„Proteinové koktejly už dávno nejsou jen stravou pro sportovce. Naše výzkumy ukázaly, že se staly běžnou součástí jídelníčku a to právě proto, že jsou rychle připravené a jsou plnohodnotným jídlem. Pokud ovšem chcete s pomocí proteinových koktejlů hubnout, musíte si dávat pozor na jejich složení. Většina z nich obsahuje vysoké množství sacharidů. KetoMix proteinové koktejly mají naopak jejich obsah snížený, na chuti to ale nepoznáte,” uvedla marketingová ředitelka značky KetoMix Eva Sroka. 

Kromě procenta sacharidů je potřeba si u proteinových koktejlů hlídat i jejich další složení. Měly by obsahovat minerální látky, vitamíny a vlákninu. Naopak by neměly obsahovat žádné škodlivé chemické sloučeniny. Jen tak vašemu tělu nebude nic chybět nebo škodit. 

„Naše nízkosacharidové koktejly jsou dlouhodobě hodnoceny jako nejlepší na trhu. Kromě chuti je pro naše zákazníky ale důležitá i rychlost hubnutí. Proto na trh uvádíme nový bezlepkový koktejl obohacený o Acetyl-L-karnitin, který má mnoho zdravotních benefitů a pomáhá k ještě rychlejší redukci váhy,” dodává Sroka.  

Proč pít KetoMix koktejl s L-karnitinem

Jde o výborné proteinové jídlo, které máte připravené za pár vteřin a zasytí vás na dlouhou dobu. Je tedy skvělý pro všechny, kteří nemají čas. Kromě toho ale, díky obsahu L-karnitinu, dodá vašemu tělu i energii, podpoří váš metabolismus a tak urychlí i proces hubnutí. L-karnitin potlačuje chuť k jídlu a pomáhá zabraňovat ukládání tuků. Má pozitivní vliv i na fungování mozku a pomáhá lépe se soustředit a vnímat. Funguje jako antioxidant, takže zabraňuje poškozování zdravých buněk volnými radikály, čímž posiluje obranyschopnost těla. 

Proteinový KetoMix koktejl s L-karnitinem je dostupný ve 3 příchutích: banán-čokoláda, vanilka-jahoda a vanilka-malina.

Více na www.ketomix.cz.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 20. 9. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 20. 9. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.