Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Polanská
Vloženo 22. 3. 2021
Líbí se mi

Když projevíme bylinkám lásku, ony nám to vrátí v podobě krásy a zdraví/Havlíkova přírodní apotéka

avatar
Kateřina Polanská
Vloženo 22. 3. 2021
Líbí se mi
Když projevíme bylinkám lásku, ony nám to vrátí v podobě krásy a zdraví/Havlíkova přírodní apotéka

Když projevíme bylinkám lásku, ony nám to vrátí v podobě krásy a zdraví/Havlíkova přírodní apotéka

Současná, stále se zhoršující, pandemická situace může kdekomu lehce zkazit náladu. A není divu. Pokud ale stejně jako já nemáte náladu na špatnou náladu, můžete vyrazit za přírodou, která je přímo balzámem na duši. Není nad procházky a pobyt v přírodě, kde teď trávím více času než dříve. Tentokrát mám ale na mysli malou prodejnu apotéky v Jilské ulici na Praze 1, která přináší produkty, které nás spojují s tou nejčistší krásou přírody.

Kdo už někdy byl v prodejně apotéky tak ví, že návštěva zde je opravdu zážitkem a málokdy odejdete s prázdnou. Tentokrát jsem se s paní prodavačkou zaměřila na skin care produkty a domu si tak odnesla 4 přípravky k testování.

 

Krém Krásná paní s klinickou studií ELIX-IR

Produkty Havlíkovi apotéky neslibují zázraky na počkání a už vůbec ne omládnutí pleti o 10 let. Vždyť se taky není za co stydět, když nám čas a smích pár těch vrásek na tváři ukáže. Co pro sebe v tomto směru ale můžeme udělat je preventivní ochrana pleti před infračerveným zářením, které se aktivně podílí na jejím stárnutí.

A pro ty z vás, které se už těší, až začnou vystavovat svoji pleť prvním jarním paprskům, je krém Krásná paní ideální volbou. Obsahuje totiž ELIX-IR, což je aktivní látka z truskavce ptačího a její vlastností je ochrana pleti před IR a UV zářením, kterému jsme často vystaveny. A ačkoliv je krém určen pro všechny typy pleti, tak si myslím, že pocitově bude nejvíce vyhovovat ženám se smíšeným typem pleti.

 

Peeling Porcelánová panenka

Tento produkt potěší především všechny ženy s citlivou pletí, jelikož se jedná o peeling enzymatický, který pleť nenaruší a nepodráždí, jako to mohou udělat peelingy mechanické a chemické.

Obecně se používá 2-3x týdně. Ale jelikož po čištění pleti používám houbičku, která také jemně odstraňuje odumřelé buňky, tak mi vyhovuje používat peeling pouze 1x týdně.

 

Odličovací maska Hebká tvářička

Jedná se o odličovací mléko, které se nechá na pleti chvíli působit pro lepší rozpuštění nečistot a make-upu – proto označení „maska“.

Ráda ho do pleti vmasírovávám přibližně jednu minutu a následně opláchnu vodou a houbičkou. Přípravek je určen především pro ženy s mastným typem pleti a jeho hlavními složkami jsou bambucké máslo a meduňkový extrakt, takže opravdu velice krásně voní a vyhovuje mi, i když mám pleť momentálně spíše smíšenou a ne přímo mastnou.

 

Čisticí 1minutový elixír Krásná slečna

I tento přípravek je určen pro ženy s mastným typem pleti se sklonem k akné a ekzémům. Proto ho nepoužívám každý den, ale pouze v případě potřeby na dočištění pleti.

Hormonální změny, prostředí a stres dokáží občas na pleti vytvořit pěknou paseku. Pak přichází na řadu čisticí elixír, který ještě po vyčištění nanesu na pleť a po jedné minutě opláchnu vodou.

Příroda májako obvykleodpověď na naše neduhy a potíže. Proto, když se vydáte do Apotéky, tak vám paní prodavačky velice rády poradí s péčí přímo pro váš typ pleti.

 

A jaké jsou vaše zkušenosti s Havlíkovou apotékou?

 

Katka

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 20. 4. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 4. 2021

je to tak a o Havlíkově kosmetice už jsem zde na ženách.sro něco četla...mají zajímavé produkty

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 9. 4. 2021

souhlasím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.