Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

U KOCOURA DOMA
U KOCOURA DOMA
Vloženo 14. 2. 2017
Líbí se mi

Chybí vám energie? Možná máte nedostatek vitamínů!

U KOCOURA DOMA
U KOCOURA DOMA
Vloženo 14. 2. 2017
Líbí se mi
Chybí vám energie? Možná máte nedostatek vitamínů!

Chybí vám energie? Možná máte nedostatek vitamínů!

Chybí vám dostatek vitamínů?

No, jasně, letošní zima se sice krásně povedla, ale přece jenom je už dost dlouhá. Většině z nás chybí slunce, teplo, světlo a energie. Možná to není na první pohled patrné, ale chybí nám také živé enzymy a vitamíny. Ovoce a zelenina jsou sice k mání po celý rok, ale s dávkou živých bioaktivních látek v těchto potravinách už to není tak zajímavé.

Když se nad tím člověk zamyslí, možná by pak běžel do lékárny pro nějaké ty doplňky, ale ani tam se nedá o živosti moc mluvit. Dokonce i vědecké výzkumy potvrzují, že ty syntetické vitamíny prostě nefungují. Příroda je prostě moudřejší než nějaká chemická továrna.

Jako doplňky stravy se označují i tzv. zelené potraviny. Pokud si vyberete kvalitního výrobce a kvalitní produkt, získáte dávku skutečně živé zelené hmoty a také pořádnou dávku prospěšných živin. Oficiálně půjde o doplněk stravy, ale zelené potraviny jsou skutečně super potraviny, a jako takové fungují.

 

Jde o čistě přírodní směs, bez chemických aditiv, konzervantů a barviv (ano, jsou zelené od přírody). A právě tato směs zelených potravin poslouží jako skvělý zdroj snadno vstřebatelných bioaktivních látek - enzymů, vitamínů, minerálů, ale i dalších. Zdraví máme jen jedno a je jen na nás, jak o něj budeme pečovat. Mezi nejznámější zelené potraviny patří spirulina, zelený ječmen a chlorella. Můžete je konzumovat nejčastěji ve formě prášku, ze kterého si připravíte nápoj, nebo polykat tabletky.

Každopádně jaro už je cítit ve vzduchu a věřím, že nás doslova nabije pozitivní energií. Pokud máte se zelenými potravinami své zkušenosti, podělte se o ně s námi.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 21. 1. 2018

Snažím se vitaminy doplňovat jak jen to jd

Odpovědět
U KOCOURA DOMA
U KOCOURA DOMA 24. 2. 2017

Děkuji za všechny komentáře. Mám radost, že vitamíny nestojí v koutě.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 17. 2. 2017

já si také myslím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 371
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.