Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva K.
Eva K.
Vloženo 21. 12. 2016
Líbí se mi

Adéla Gondíková křtila kalendář Ulítaná 2017! Pomáhá dobré věci. Pomůžete i vy?

Eva K.
Eva K.
Vloženo 21. 12. 2016
Líbí se mi
Adéla Gondíková křtila kalendář Ulítaná 2017! Pomáhá dobré věci. Pomůžete i vy?

Adéla Gondíková křtila kalendář Ulítaná 2017! Pomáhá dobré věci. Pomůžete i vy?

Určitě každá z Vás i na portálu ŽENY s.r.o dobře ví, že být ženou, milující matkou i manželkou, která stihne den co den nespočet úkolů a povinností v práci i doma, je často pořádný záhul. A proto určitě každá z Vás dobře ví i to, co to znamená být ulítaná

Právě na téma Ulítaná vznikl vtipný nástěnný kalendář pro rok 2017, na jehož křest do pražského klubu Follow Me, mě v listopadu pozvala moje kamarádka a kolegyně, novinářka Andrea Ježková, která pracuje v televizi Prima. Andrea totiž se svou kolegyní Simonou Votyovou, působící v České televizi, vymyslely zmíněný kalendář. Na pořízení fotografií svolaly fotografku Janu Honzovou, která už několik charitativních kalendářů nafotila a to pro organizaci APLA (nyní Nautis), která pomáhá lidem s autismem (více o Janě najdete na www.jhfoto.cz/podporujeme/

Kalendář Ulítaná 2017, jehož patronkou se stala Adéla Gondíková, představuje dvanáct žen, které spojuje věk - všem je nad čtyřicet let, všechny jsou ulítané, ale všechno zvládají a ještě u toho výborně vypadají Ze svého věku si totiž nedělají starosti :-)

Jak se píše na zadní straně zmíněného kalendáře:

"Dnešní žena umí být krásná v každém věku a přitom ještě zvládat milion věcí levou zadní. A přesně takový je i kalendář Ulítaná, která znázorňuje ženu jako levitující bytost."

Peníze z prodeje kalendáře pomohou dobré věci. Adéla Gondíková k tomu dodala: "Hledaly jsme s holkama příběh nějaké maminky s těžkým osudem, který by nás oslovil. Nakonec jsme se ve spolupráci s Nadačním fondem Šťastná hvězda (www.stastna-hvezda.cz) rozhodly, že podpoříme maminku Nadju Prin, jejíž chlapeček Max prodělal ve třech letech leukémii a letos, v jeho jedenácti letech, se mu zákeřná nemoc bohužel vrátila. Vychovává ho sama a protože s ním chce být v nemocnici v Praze, v Motole, kde Max opět podstupuje náročnou chemoterapii, nemůže chodit do práce. Přišlo nám, že si nějakou tu korunu k dobru zaslouží nejvíc, a tak doufám, že stejně jako kalendář oslovil mě a celý náš tým, tak osloví spoustu dalších, méně či více ulítaných lidí a udělají Maxovi i jeho mamince radost."

Kalendář stojí 200 Kč a můžete si ho koupit zde:

http://www.nakladatelstvisimona.cz/pro-dospele/nastenny-kalendar-ulitana-2017/

Děkujeme

 

Eva Kubáňová

 

Autorkou fotek ze křtu kalendáře je Renata Králová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 23. 7. 2017

Zajímavé

Odpovědět
Glady
Glady 28. 12. 2016

Odpovědět
Eva K.
Eva K. 7. 1. 2017

Ovace
Ovace 26. 12. 2016

Super

Odpovědět
Eva K.
Eva K. 26. 12. 2016

Díky za komentář :.-)

Eva K.
Eva K. 7. 1. 2017

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 367
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.