Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Jídelníček, díky kterému zhubnete a ještě si pochutnáte

Líbí se mi
Jídelníček, díky kterému zhubnete a ještě si pochutnáte

Jídelníček, díky kterému zhubnete a ještě si pochutnáte

Rozhodly jste se zlepšit svou postavu, pravidelně cvičit a chcete se naučit připravovat si jídla s vyváženým poměrem živin, které vaši snahu podpoří? Jídelníček na čtvrtý týden je tu právě pro vás!

Že jste propásly první tři týdny? Nevadí! Pokud jste nestihly začátek spolu s námi, začít trénovat a vařit podle rad a doporučení zkušené výživové poradkyně a instruktorky fitness Jany Krátké můžete kdykoli, stačí si na stránkách Cesta do plavek stáhnout potřebné materiály: e-kuchařky, tréninky, pracovní listy.

Ani mlsání není zapovězeno. Stačí vědět, jak na to!

Hubnutí je především otázka stravy. Bez změny jídelníčku můžete své tělo sebevíc zatěžovat sportovní aktivitou, ale své výsledky uvidíte minimálně,“ říká Jana Krátká, která pro vás recepty v různých hmotnostních kategoriích 50 až 90 kg připravila.

Vychází z tradic naší kuchyně, nemusíte se tedy bát, že bude třeba otočit vaše stravování naruby. A nechybí ani zdravé dezerty. Už jste mohly vyzkoušet například cuketové cupcakes nebo tvarohový fitness cheesecake. Jak vám chutnalo?

Nestačí jen sportovat, je třeba také správně jíst

Jídelníček počítá také s dostatečným podílem bílkovin, které jsou pro vaše hubnutí důležité. „Větší pohybová aktivita by měla být doprovázena dostatečným příjmem bílkovin,“ vysvětluje Jana Krátká. A jídelníček mnoha žen je dnes právě na bílkoviny vyloženě chudý. Jejich snaha o lepší postavu je pak často i přes pravidelný pohyb stále bez dostatečných výsledků.

Inspirujte se tedy zkušenostmi, které fungují, naučte se rozumět lépe svému tělu a dočkáte se takové postavy, jakou si přejete!

Vše potřebné na čtvrtý týden vaší proměny najdete ZDE.

 

Sledujte Cestu do plavek, najdete ji také na facebooku.

 

Zajímáte se zdravý životní styl? Další články najdete ZDE.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 17. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
gattino13
gattino13 18. 6. 2016

Odpovědět
konatovka
konatovka 13. 6. 2016

Moc se snažím v rámci správného jídelníčku dodržovat uvedené zásady. Zdravý jídelníček a dostatek pohybu, to je moje heslo, abych zůstala štíhlá.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 662
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.