Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Je třeba si vážit každého okamžiku a mít se ráda!

Líbí se mi
Je třeba si vážit každého okamžiku a mít se ráda!

Je třeba si vážit každého okamžiku a mít se ráda!

     Dneska jsem se rozhodla napsat svůj první blog. Po jízdě na rotopedu si plavu v bazénu a prostě jsem si najednou řekla, že se o to chci s Vámi podělit.

      Poslední 4 měsíce se intenzivně věnuji sama sobě. Prostě si každý den na sebe udělám čas….cvičím a plavu, jezdím na kole nebo jdu na procházku do lesa. Přiznám se, že na tom má ohromnou zásluhu má kamarádka Věrka, která chvilku po mém odhodlání podlehla zákeřné nemoci, se kterou statečně bojovala rok a půl. Od dubna mi každý den říkala, že se mám, že můžu sportovat a chodit na procházky. Já v té době pouze bědovala, jak jsem se „vyprasila“ a jak mi to štve, ale nic jsem pro sebe a své zdraví nedělala…teda začala jsem chodit k Věrce do 3. patra po schodech..to bylo jediné. V dubnu jsem se pokusila jít běhat do lesa a dopadlo to katastrofálně…..natrhla jsem si vazy v kotníku a vyfasovala jsem na úrazové ambulanci berle (jsem trochu na sporty slon v porcelánu). Čím více Věrku ta zákeřná bestie užírala, tím více jsem si uvědomovala význam jejích slov. Trvalo mi to…to je pravda…byla jsem pohodlná pecka, která dovedla o přibývajících kilech jen mluvit a to bylo všechno.

     Věrka mi otevřela oči a já začala v červnu jezdit na rotopedu. Vzpomínám na první „jízdu“ … a to doslova ... bez zátěže 3 km a já měla jazyk na vestě a nemohla jsem popadnout dech. Věrce jsem posílala každý den fotky – stav „tachometru“ fandila mi...líbilo se jí mé odhodlání, radila mi, jak dýchat a jak se posouvat dál.  15. června Věrka zemřela. Já stále cvičím a v srpnu jsem si koupila kolo a začala jsem jezdit na kole. Věrka kolo milovala a mockrát mi lákala, ať si pořídím kolo a jezdím s ní. To jsem bohužel promarnila. Před týdnem by Věruška oslavila 42. narozeniny. Při každé mé sportovní aktivitě na ni myslím!! Jsem jí moc vděčná za to, jaká byla…chodily jsme spolu do školky, potom na základku a naše životy se vlastně nikdy nerozešly.

     Holky, není čas ztrácet čas! Pokud chcete cokoliv na sobě měnit, začněte hned!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
janahej
janahej 4. 10. 2016

Je moc fajn, že jste se k tomu "dokopala", i když za hodně smutných okolností

Odpovědět
Marcela l Pracovna ŽENY s.r.o. Plzeň

Co se někdy musí stát, aby to člověku otevřelo oči a ukázalo směr....říkám si, že pokud to Věrka vidí..má ze mne radost!

Siraellen
Siraellen 4. 10. 2016

svatá pravda

Odpovědět
Glady
Glady 4. 10. 2016

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 285
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.