Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 2. 2017
Líbí se mi

Je důležité mít ráda sama sebe a trochu se rozmazlovat!

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 2. 2017
Líbí se mi
Je důležité mít ráda sama sebe a trochu se rozmazlovat!

Je důležité mít ráda sama sebe a trochu se rozmazlovat!

V úterý 14. 2. bude slavit svátek patron všech zamilovaných svatý Valentýn. Ačkoliv je to svátek převzat z anglosaských zemí, u nás si stejně jako Halloween získal velké sympatie.

Střípky z historie svátku zamilovaných

Svatý Valentýn je opředen mnoha pověstmi a mýty. Říká se, že vznikl na počest kněze Valentina. Ten oddával tajně zamilované páry, protože císař nebyl sňatkům nakloněn. Když na to císař přišel, nechal Valentina zatknout a popravit. Den popravy připadl právě na 14. února. Podobných legend koluje více, nicméně tato mne zaujala asi nejvíce.

Proč mít ráda sama sebe?

Svátek svatého Valentýna není pouze o tom, že vyznáme někomu lásku. Začít můžeme třeba zrovna u sebe. Možná vám to přijde trochu „směšné“, vždyť sám sebe má každý rád. Ale zkuste si vzpomenout, kdy jste se naposledy hýčkala? Byla jste na masáži, koupila si něco pěkného na sebe, zašla ke kadeřníkovi, cvičit, udělala si příjemný večer s kamarádkami, zašla do kina a tak dále? Většina žen, které už mají rodinu a jsou zaměstnané, na sebe často dost zapomínají. Přitom někdy stačí opravdu maličkost, která nám zvedne náladu, posílí sebevědomí a udělá radost.

Udělejte sobě nebo svým blízkým radost

Valentýn je neodmyslitelně spojený se srdíčky. Proč si tedy neudělat radost například originálním balením čaje ve tvaru srdce? Můžete jej darovat sobě, partnerovi, mamince, babičce, zkrátka na koho si vzpomenete. A vězte, že luxusní ochucený černý čaj potěší mnohdy víc, než klasická čokoládová bonboniéra. Tento a mnoho dalších nabízí e-shop www.caje-mixtee.cz. Třeba vás to inspiruje. A ještě takový malý bonus navíc, do 14. února neplatíte poštovné.

Čas je náš nepřítel, ale naštěstí existují přípravky, které nám pomáhají v boji proti vráskám a dalším příznakům stárnutí. Zaujal mne produkt ActiveFem. Jeho složení je totiž čistě přírodní a najdeme v něm samé velmi vzácné a přínosné složky.

Připomeňte si, že jste krásná

Kdy vám někdo naposledy tuto větu řekl? Ruku na srdce, muži podobnými frázemi poněkud šetří a mnohem častěji vám pochválí nový účes nebo make-up kamarádka, než partner. Je proto důležité umět si to říci sama sobě, alespoň v duchu. „Dnes mi to opravdu sluší!“ A hned se budete cítit lépe.

Víte, že existuje jeden takový zázračný kosmetický balíček, který vám toto heslo připomene? Havlíkova přírodní apotéka přináší limitovanou edici valentýnských balíčků s názvem „Jsi krásná“, který rozhodně potěší každou ženu. Nejenže zaujme tímto krásným nápisem, ale také obsahuje kosmetické produkty, kterými se můžete rozmazlovat.  

A protože většina žen si oblíbila přírodní kosmetiku, která je opravdu šetrná k pokožce, měla bych pro vás ještě jeden zajímavý tip. Od značky PRIODY můžete vyzkoušet Sérum s čistou kyselinou hyaluronovou, extrakt z okurky a aloe. Všechny tyto složky působí na pleť jako životabudiče.  Séra obecně jsou pro naši pleť velmi důležitá, rozjasňují ji a dodávají pocit svěžesti.

Rozmazlujte se nejen na Valentýna

Závěrem bych samozřejmě ráda připomněla, že rozmazlovat bychom se měli stále. Samozřejmě, že s ohledem na své finanční i časové možnosti. Přesto alespoň jednou týdně si zkuste udělat pár hodin jen pro sebe. Třeba s příjemnou knihou. Můžete se také zapojit do soutěže a vyhrát Zápisník radosti od Jany Leblanc. Možná se na právě na vás usměje štěstí. A když ne, tak si kupte nějakou pěknou knížku a relaxujte alespoň večer.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Iva/KUCHAŘI DO DOMU.cz

Nějak mi to stále nejde...ale snažím se.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 16. 2. 2017

já se učím mít ráda sama sebe!!!!!

Odpovědět
Marsy
Marsy 15. 2. 2017

raduji se z maličkostí a ráda rozdávám radost druhým

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.