Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Monika Brigit
Monika Brigit
Vloženo 23. 4. 2019
Líbí se mi

Chcete se cítit svěží, plné energie a dobré nálady?

Monika Brigit
Monika Brigit
Vloženo 23. 4. 2019
Líbí se mi
Chcete se cítit svěží, plné energie a dobré nálady?

Chcete se cítit svěží, plné energie a dobré nálady?

Zkuste jednoduchou jarní očistu. Mám pro vás pár tipů, jak si udělat pořádek doma, ve svém těle i duši.  Tak s chutí do toho!

Domov

-  Kromě klasického úklidu doporučuji jarní očistu šatníku i dalších prostor. Je fajn zbavit se starých účtenek, promazat počítač, vyhodit otlučené nádobí, věci, co se nám nikdy nelíbily a líbit nebudou, ať už je to cokoliv. Líbila se mi kniha Marie Kondó, která hezky popisuje, jak s věcmi zacházet, jak se rozhodovat, co si nechat a co vyhodit. Moc mi pomohla.

- Co vytřídíte, můžete prodat, dát na charitu nebo udělat radost někomu známému.

- Pro energetickou očistu prostoru využijte bylinky (šalvěj například), nebo vonné tyčinky (pozor! bez přidaných aromat, pouze čistě přírodní) nebo vykuřovadla (firma Rymer). Nechte bylinky nebo tyčinky doutnat, zavřete dveře v pokoji a potom pořádně vyvětrejte. Při čištění by neměl v místnosti nikdo být.

- Skvělá je sůl – pod postel, do rohů místnosti nebo podle fantazie. Už naše babičky ji hojně používali. Platí 1 kg na 1 měsíc, pak vyhodit. A pozor, sůl dejte pouze do nádob, v kterých nevaříte, nebo z nich nejíte. Stačí ta úplně nejobyčejnější sůl.

Tělo

- Opět skvělá sůl, tentokrát himalájská nebo z Mrtvého moře. Může si ji dát do koupele, udělat si s ní peeling nebo si udělat koupel nohou. Skvěle detoxikuje. Pak je fajn si lehnout, člověk může být trochu unavený.

- Čaje – kopřiva, ostropestřec a další bylinky. Ideálně venku natrhat a ráno popíjet.

- Zelené potraviny – chlorela, ječmen fungují velmi dobře.

Duše i tělo

- Kombinace australských esencí Purifying – Očista detoxikuje tělo a zbavuje nashromážděných negativních emocí (smutku, vzteku, starostí). Užívá se minimálně 14 dní 7 kapek ráno a večer pod jazyk.

- Obsahuje: Bush Iris – pro na lymfatický systém, zajišťuje plynulý tok lymfy v těle, Dagger Hakea – působí na játra, která čistí (emoce - vztek), Dog Rose – pro ledviny, (emoce – smutek), Wild Potato Bush – odvádí těžké kovy z těla, Bottlebrush – čistí tlusté střevo, odstraňuje emoční odpad z minulosti, dokáže člověka posunout dále a uzavřít minulost, Bauhinia – čistí tenké střevo 

- Purifying sama pravidelně na jaře užívám, dobře mě připraví a nastartuje na léto. 

- Součástí  Purifying směsi je esence Dagger Hakea, která čistí různé vzteky i z minulosti, proto je fajn si při užívání zkusit ještě s emocemi popracovat. Vzpomenout si, kdy mě kdo naštval a ještě jsem to nestrávila. Vrátit se k té situaci a buď si to s tím, kdo vás naštval vyříkat. Když to nejde, tak použít Hooponopono (známá havajská technika odpuštění) anebo techniku odpuštění od Iana Whitea, který ji připravil přímo k této esenci. A o tom zas příště

 

PŘEJI VÁM PRIMA JARNÍ ČIŠTĚNÍ 

Monika Tomíčková

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 24. 4. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 206
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.