Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tereza N.
Tereza N.
Vloženo 25. 4. 2019
Líbí se mi

Jarní jedlé květy – pusťtě si do kuchyně šeřík!

Tereza N.
Tereza N.
Vloženo 25. 4. 2019
Líbí se mi
Jarní jedlé květy – pusťtě si do kuchyně šeřík!

Jarní jedlé květy – pusťtě si do kuchyně šeřík!

Miluji květiny! Miluji přírodu! Ráda využívám přírodní zdroje  a jaro je pro chvíle kdy se čerpá z přírody ten nejlepší čas!  Bohužel se mi podařilo si minulí týden nabýt ústa a tak jsem zůstala s nohou v ortéze a jsem odkázaná na dvě nové francouzské kamarádky

 

Naštěstí mě můj drahý nejlepší kamarád vzal na procházku (dva bloky pro mě byly horší než výstup na Everest, ale byla jsem venku). Cestou mě ovanula omamná vůně šeříků. Došlo mi, že jsou tady jarní květy, které se dají využít v kuchyni.  Všichni využíváme zelené bylinky, ale do kuchyně patří barvy.

Pár květů šeříků mi z procházky bylo doneseno domů a tak jsem si mohla zlepšit den.  Začala jsem svačinkou v podobě šeříkového shaku, recept naleznete zde (otevře se v nové kartě).  Další jedničkou je kokosovo-tapiokový pudink s šeříkem. Dopadlo to tak, že na mě nezbyl.  Dalším mím typem jsou květy, které nechháte zmrznout v kostách ledu, do letních drinků ideální a skvělé.

No a pak to začalo jako ozdoba k dortíku s krémem a z mé kytičky nezbylo nic. Nicméně poslové donesly další kousky a jelikož mám teď o trošku více času, který trávím uvnitř vyzkoušela jsem si šeříky i kandovat (přeci jen to na dortu bude vypadat více profi, ne? Opět sem z mého pokusu vytvořila recept, který také naleznete zde (otevře se v nové kartě). 

Vychutnejte si jaro a zkuste šeříkem oživit Vaši kuchyni i Vy i kdyby jste je měli jen ve váze!

 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 3. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 115
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.