Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Mangová Martina
Vloženo 11. 3. 2019
Líbí se mi

Jak zhubnout bez diety a bez dřiny?

avatar
Mangová Martina
Vloženo 11. 3. 2019
Líbí se mi
Jak zhubnout bez diety a bez dřiny?

Jak zhubnout bez diety a bez dřiny?

Málokoho napadne, že by hubnutí mohlo jít skoro bez námahy pomocí speciálních jógových cviků. Mám mnoho ohlasů od účastnic mých kurzů… Některým se podařilo takto shodit i 12 kg za 3 měsíce.

Jak je to možné?

S největší pravděpodobností mohla jóga odstranit pravou příčinu, nikoli jen následky…

Příčin, proč „bezdůvodně“ přibíráme může být hodně:

  • stres
  • následně zhoršení trávení
  • zpomalení metabolismu
  • hormonální nerovnováha
  • únava a nedostatek spánku
  • neovladatelné chutě nejen na sladké
  • rozkolísaná funkce štítné žlázy
  • překyselení těla
  • nedostatek času na vlastní vaření, sníme první co najdeme, což nemusí být zrovna plnohodnotné
  • nedostatek vitamínů a minerálů

… a už to jede. Máme pocit, že pak přibereme i z vody nebo dokonce ze vzduchu. Přichází frustrace a ta celkový stav ještě zhorší.

 

Jak z toho kruhu ven?

Hormonální jóga nám může poměrně rychle pomoci. Již po prvním zacvičení sestavy můžeme cítit příliv energie, zklidnění a harmonizaci. Jsou v ní i cviky na štítnou žlázu, díky kterým nás přestane „honit mlsná“. Najednou si všimneme, že zcela bez úsilí jíme mnohem zdravěji a méně. Do života se vrací spokojenost. Postava se krásně tvaruje.

Tato sestava má i jiné skvělé účinky – dává do optima všechny hormony, zlepšuje imunitu, odstraňuje nespavost, migrény a následky po vysazení hormonální antikoncepce, jako jsou nepravidelnosti cyklu, polycystické vaječníky apod.

Lunární jógy je tomu stejně. V průběžných hodinách čas od času na přání zařadím lekci na zhubnutí. Vybírám pak ty nejúčinnější cviky, aby byl efekt co nejrychlejší.

Pokud byste se neuměli rozhodnout mezi Lunární jógou a Hormonální jógou, přečtěte si tento článek.

Pro koho je to vhodné?

Cvičení se hodí pro všechny, je skvělé třeba i pro maminky po porodu, které se chtějí vrátit na svoji původní váhu a přitom mít dostatek energie pro péči o miminko. Hodí se pro ženy v přechodu a po přechodu, které pozorují, jak najednou velmi lehce přibírají v oblasti pasu a často je to trápí. Díky těmto speciálním cvikům, které zlepší hladiny ženských hormonů, se postava natvaruje krásným ženským způsobem - štíhlý pas a zakulacené boky.

Cvičení se hodí vlastně pro každého, kdo chce vyzkoušet jiný způsob optimalizace své hmotnosti než je dieta a hodiny dřiny v posilovně.

mužů tyto cviky zlepšují hladinu testosteronu, anabolizují, a tím podporují tvorbu svalové hmoty a úbytek tuku - postava se tvaruje typicky mužským způsobem.

Co když cviky Lunární jógy umím, nevím ale, které si přesně vybrat na zhubnutí?

Pak doporučuji přijet na některý z víkendových seminářů – vždy je tam možnost zařadit cviky na přání. Blíží se třeba seminář Jarní Lunární jógy, kde je zrovna hodně cviků na zlepšení látkové výměny a na tvarování postavy. Krásnou postavu do plavek tak hravě zvládneme.

Je možné využít nabídky individuálních hodin (klidně i přes Skype), kde vyberu cviky na míru podle aktuálních potřeb nebo podle zdravotních potíží.

Existuje nějaký on-line trénink, ke kterému by byl přístup kdykoli?

Ano, on-line tréning “Jak zhubnout bez dřiny” už se připravuje a bude oficiálně spuštěn 4.4.2019. Jeho cena bude asi 1500,- Kč.

Do neděle 17.3.2019 jej můžete získat ve výjimečném předprodeji, který jinak je pouze pro pravidelné účastníky kurzů, za neuvěřitelnou cenu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Mangová Martina 29. 3. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 11. 3. 2019

šla by som, ale mám to ďaleko a kurzy sú velmi drahé....

Odpovědět
avatar
Mangová Martina 28. 3. 2019

škoda, že to máte daleko. Cenově mi to ale nepřijde - ty informace a cviky už Vám nikdo nevezme. U nás je centrum na hubnutí a produkty na jediný měsíc stojí 14000,- Kč. Když se přestanou užívat, hned měla kámoška 3 kila nahoře. Takže jí to nutilo to kupovat pořád dál

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 192
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.