Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Mangová Martina
Vloženo 11. 3. 2019
Líbí se mi

Jak zhubnout bez diety a bez dřiny?

avatar
Mangová Martina
Vloženo 11. 3. 2019
Líbí se mi
Jak zhubnout bez diety a bez dřiny?

Jak zhubnout bez diety a bez dřiny?

Málokoho napadne, že by hubnutí mohlo jít skoro bez námahy pomocí speciálních jógových cviků. Mám mnoho ohlasů od účastnic mých kurzů… Některým se podařilo takto shodit i 12 kg za 3 měsíce.

Jak je to možné?

S největší pravděpodobností mohla jóga odstranit pravou příčinu, nikoli jen následky…

Příčin, proč „bezdůvodně“ přibíráme může být hodně:

  • stres
  • následně zhoršení trávení
  • zpomalení metabolismu
  • hormonální nerovnováha
  • únava a nedostatek spánku
  • neovladatelné chutě nejen na sladké
  • rozkolísaná funkce štítné žlázy
  • překyselení těla
  • nedostatek času na vlastní vaření, sníme první co najdeme, což nemusí být zrovna plnohodnotné
  • nedostatek vitamínů a minerálů

… a už to jede. Máme pocit, že pak přibereme i z vody nebo dokonce ze vzduchu. Přichází frustrace a ta celkový stav ještě zhorší.

 

Jak z toho kruhu ven?

Hormonální jóga nám může poměrně rychle pomoci. Již po prvním zacvičení sestavy můžeme cítit příliv energie, zklidnění a harmonizaci. Jsou v ní i cviky na štítnou žlázu, díky kterým nás přestane „honit mlsná“. Najednou si všimneme, že zcela bez úsilí jíme mnohem zdravěji a méně. Do života se vrací spokojenost. Postava se krásně tvaruje.

Tato sestava má i jiné skvělé účinky – dává do optima všechny hormony, zlepšuje imunitu, odstraňuje nespavost, migrény a následky po vysazení hormonální antikoncepce, jako jsou nepravidelnosti cyklu, polycystické vaječníky apod.

Lunární jógy je tomu stejně. V průběžných hodinách čas od času na přání zařadím lekci na zhubnutí. Vybírám pak ty nejúčinnější cviky, aby byl efekt co nejrychlejší.

Pokud byste se neuměli rozhodnout mezi Lunární jógou a Hormonální jógou, přečtěte si tento článek.

Pro koho je to vhodné?

Cvičení se hodí pro všechny, je skvělé třeba i pro maminky po porodu, které se chtějí vrátit na svoji původní váhu a přitom mít dostatek energie pro péči o miminko. Hodí se pro ženy v přechodu a po přechodu, které pozorují, jak najednou velmi lehce přibírají v oblasti pasu a často je to trápí. Díky těmto speciálním cvikům, které zlepší hladiny ženských hormonů, se postava natvaruje krásným ženským způsobem - štíhlý pas a zakulacené boky.

Cvičení se hodí vlastně pro každého, kdo chce vyzkoušet jiný způsob optimalizace své hmotnosti než je dieta a hodiny dřiny v posilovně.

mužů tyto cviky zlepšují hladinu testosteronu, anabolizují, a tím podporují tvorbu svalové hmoty a úbytek tuku - postava se tvaruje typicky mužským způsobem.

Co když cviky Lunární jógy umím, nevím ale, které si přesně vybrat na zhubnutí?

Pak doporučuji přijet na některý z víkendových seminářů – vždy je tam možnost zařadit cviky na přání. Blíží se třeba seminář Jarní Lunární jógy, kde je zrovna hodně cviků na zlepšení látkové výměny a na tvarování postavy. Krásnou postavu do plavek tak hravě zvládneme.

Je možné využít nabídky individuálních hodin (klidně i přes Skype), kde vyberu cviky na míru podle aktuálních potřeb nebo podle zdravotních potíží.

Existuje nějaký on-line trénink, ke kterému by byl přístup kdykoli?

Ano, on-line tréning “Jak zhubnout bez dřiny” už se připravuje a bude oficiálně spuštěn 4.4.2019. Jeho cena bude asi 1500,- Kč.

Do neděle 17.3.2019 jej můžete získat ve výjimečném předprodeji, který jinak je pouze pro pravidelné účastníky kurzů, za neuvěřitelnou cenu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Mirka Vaľová 11. 3. 2019

šla by som, ale mám to ďaleko a kurzy sú velmi drahé....

Odpovědět
avatar
Mangová Martina 28. 3. 2019

škoda, že to máte daleko. Cenově mi to ale nepřijde - ty informace a cviky už Vám nikdo nevezme. U nás je centrum na hubnutí a produkty na jediný měsíc stojí 14000,- Kč. Když se přestanou užívat, hned měla kámoška 3 kila nahoře. Takže jí to nutilo to kupovat pořád dál

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 969
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.