Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Polanská
Vloženo 10. 3. 2021
Líbí se mi

Jak si vybrat svatební vzhled

avatar
Kateřina Polanská
Vloženo 10. 3. 2021
Líbí se mi
Jak si vybrat svatební vzhled

Jak si vybrat svatební vzhled

Mnoho dívek si svůj svatební den představuje už v dětství, proto až tento den skutečně nastane, chce si ho každá nevěsta opravdu užít. A aby bylo vše perfektní, je dobré většinu věcí plánovat několik měsíců a týdnů dopředu. Jednou z nich je i výběr vzhledu svatebního líčení.

To vyžaduje hned několik kroků. Jako například přípravu pleti vhodnou péčí, výběr vizážistky nebo kamarádky, která vás nalíčí, a zkoušku svatebního líčení.

V dnešním článku se zaměříme na pár tipů, jak si vybrat váš svatební vzhled.

 

Pamatujte si, že je to vaše svatba, ne holčičí párty

Jednou z největších chyb, kterou nevěsty dělají je to, že chtějí použít mnoho vrstev make-upu pro dokonalý vzhled, kouřové líčení, nebo rtěnku, která je na fotografiích příliš výrazná. Když se ale po čase podíváte na své svatební fotografie, nechcete mít pocit, že jste vypadala jako dívka na plese. Proto se vyplatí myslet nadčasově a experimentování nechat na jindy. Vypadejte jako nejlepší verze sama sebe, ne jako někdo jiný.

 

Sjednoťte make-up, účes i šaty

Druhou chybou bývá i špatně vybraný styl make-upu. V tomto směru je cílem soudružný vzhled, ve kterém dává vše smysl – účes, make-up, šaty. I když máte ráda určitý styl make-upu nebo jste jednoduše zvyklá nosit make-up jedním způsobem, neznamená to, že bude ladit s účesem a šaty, které máte vybrané.

  • Pokud jste si vybrala jemné romantické šaty, nebude se k tomu hodit tmavé kouřové líčení nebo červená rtěnka.
  • Pokud chcete updo účes se spoustou ozdob, měl by váš make-up být spíše jednoduchý a svěží.

Inspirujte se svatebními časopisy a podívejte se, jak stylisté sestavují celkový vzhled, který je ohromující, spíše než šokující.

 

Sbírejte obrázky vzhledů, které se vám líbí

Další chybou bývá to, že nevěsty s výběrem svatebního make-upu čekají na poslední chvíli. Koukejte do svatebních časopisů a vytrhávejte si obrázky, které se vám líbí, hledejte obrázky on-line a tiskněte si je, nebo se inspirujte módními časopisy.

  • Zjistěte, co mají make-upy na obrázcích, které se vám líbí, společné a vypište si to.
  • Rozhlížejte se i v běženém životě nebo na společenských akcích a také si zapisujte, co se vám na make-upech jiných žen líbilo.

 

Vzpomínejte

Zkuste si vybavit vzhledy, které jste osobně viděla a líbily se vám. Určitě jste už na pár svatbách byla. Pokud si vzpomenete na nevěstu, u které jste si řekla: „Páni, vypadá úžasně!“, tak si možná nevybavíte jaký měla přesně make-up, ale její celkové sladění způsobilo to, že vypadala báječně. Zavolejte jí a zeptejte se jí, kdo jí s make-upem pomáhal.

Pokud opravdu tápete při výběru svatebního vzhledu, nezapomeňte, že nikdy neselže zářivá a opečovaná pleť, narůžovělé tváře a šťavnaté rty.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 455
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.