Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 18. 4. 2019
Líbí se mi

Jak se cítit skvěle ?

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 18. 4. 2019
Líbí se mi
Jak se cítit skvěle ?

Jak se cítit skvěle ?

Pokud se chceme cítit skvěle, musíme být především sami sebou. Určit si svůj styl, ve kterém se cítíme pohodlně a skvěle.

Počínaje módou, až po výběru makeupu. Každýmu z nás vyhovuje něco jiného. Někdo má rád výrazný makeup a extravagantní oblečení a jiný zase dává přednost přirozenosti. Svět je krásně barevný, a to nás všechny dělá originálními. Dnes se dá považovat za módu snad úplně všechno. Všechno se nosí, takže máme z čeho vybírat. Móda se neustále vrací, takže proč vyhazovat některé kousky z šatníku? Ale které jsou ty správné, které nemáme vyřazovat? Kdo nám v tom poradí? Vsaďte na intuiici! Máte staré džíny ve skříni už několik let, přestali ste je nosit, protože vás už nebaví? Zkombinujte je s moderními trendy!

Dneska je nespočet možností, jak si vyhrát s módou. Můžete je pošít například nějakou nášivkou? To je celkem trendy! Různě je kombinovat s jiným oblečením. Jedny džíny dokáží vytvořit několik rozdílných outfitů při kombinování těch správných věcí. Hrát si s módou. Buďte kreativní. Nejlepší je investovat do kvalitnějších kousků, jako jsou právě džíny, protože vám vydrží několik let. Takže ta investice bude vlastně výhodná. A hlavně, některé oblečení se dá krásně přetvářet, takže vlastně i recyklujeme. Takových kousků máme v šatníku hodně, jen je dobré rozpoznat, které jsou ty hlavní kousky, z čeho můžeme skládat outfit. A hlavně! Když budeme svůj styl vytvářet, budeme se cítit skvěle, protože nosíme, co se nám líbí, v čem se cítíme pohodlně, co máme rádi a co vystihuje naši osobnost. Hrajme si s doplňky!

Můžeme se inspirovat, ale nekopírovat! Každý jsme jiný a každý jsme originální.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 20. 4. 2019

Ano, každý jsme jiný. Hlavně být šťastný.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 4. 2019

Být sama sebou a být šťastní, to je to nejlepší, co pro sebe můžeme dělat. Včera jsem tu měla kamarádku a na můj dotaz, jak se má odpověděla: Báječně Leničko, my se máme báječně . A tak by to mělo být. Přitom vím, že mají starosti, nejsou zdraví s manželem, ale jsou spokojení a šťastní s tím, co mají

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 960
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.