Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 18. 4. 2019
Líbí se mi

Jak se cítit skvěle ?

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 18. 4. 2019
Líbí se mi
Jak se cítit skvěle ?

Jak se cítit skvěle ?

Pokud se chceme cítit skvěle, musíme být především sami sebou. Určit si svůj styl, ve kterém se cítíme pohodlně a skvěle.

Počínaje módou, až po výběru makeupu. Každýmu z nás vyhovuje něco jiného. Někdo má rád výrazný makeup a extravagantní oblečení a jiný zase dává přednost přirozenosti. Svět je krásně barevný, a to nás všechny dělá originálními. Dnes se dá považovat za módu snad úplně všechno. Všechno se nosí, takže máme z čeho vybírat. Móda se neustále vrací, takže proč vyhazovat některé kousky z šatníku? Ale které jsou ty správné, které nemáme vyřazovat? Kdo nám v tom poradí? Vsaďte na intuiici! Máte staré džíny ve skříni už několik let, přestali ste je nosit, protože vás už nebaví? Zkombinujte je s moderními trendy!

Dneska je nespočet možností, jak si vyhrát s módou. Můžete je pošít například nějakou nášivkou? To je celkem trendy! Různě je kombinovat s jiným oblečením. Jedny džíny dokáží vytvořit několik rozdílných outfitů při kombinování těch správných věcí. Hrát si s módou. Buďte kreativní. Nejlepší je investovat do kvalitnějších kousků, jako jsou právě džíny, protože vám vydrží několik let. Takže ta investice bude vlastně výhodná. A hlavně, některé oblečení se dá krásně přetvářet, takže vlastně i recyklujeme. Takových kousků máme v šatníku hodně, jen je dobré rozpoznat, které jsou ty hlavní kousky, z čeho můžeme skládat outfit. A hlavně! Když budeme svůj styl vytvářet, budeme se cítit skvěle, protože nosíme, co se nám líbí, v čem se cítíme pohodlně, co máme rádi a co vystihuje naši osobnost. Hrajme si s doplňky!

Můžeme se inspirovat, ale nekopírovat! Každý jsme jiný a každý jsme originální.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 20. 4. 2019

Ano, každý jsme jiný. Hlavně být šťastný.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 4. 2019

Být sama sebou a být šťastní, to je to nejlepší, co pro sebe můžeme dělat. Včera jsem tu měla kamarádku a na můj dotaz, jak se má odpověděla: Báječně Leničko, my se máme báječně . A tak by to mělo být. Přitom vím, že mají starosti, nejsou zdraví s manželem, ale jsou spokojení a šťastní s tím, co mají

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 859
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.