Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 6. 2018
Líbí se mi

Jak mi Metabolic Balance pomohl najít ztracené sebevědomí a být konečně šťastná

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 6. 2018
Líbí se mi
Jak mi Metabolic Balance pomohl najít ztracené sebevědomí a být konečně šťastná

Jak mi Metabolic Balance pomohl najít ztracené sebevědomí a být konečně šťastná

Když k nám do redakce přišla možnost testovat Metabolic Balance, jediné, co mě napadlo, bylo, že rozhodně nejsem zastánce žádných diet a jídelníčků. Těch pokusů v mém životě bylo už několik a nikdy jsem nevydržela déle než týden. Nakonec jsem se do toho dala, a to se vší vůlí, kterou jsem v sobě dokázala najít. A nebudu vám lhát, zrovna moc té vůle nemám...

Milé překvapení

Opravdu mile mě překvapil především příjemný a chápavý přístup paní Honzákové k mému šílenému životnímu stylu. Bývala jsem velký workoholik, málo pila, málo spala, málo jedla... Především díky zjištění svého metabolického věku jsem se však postavila jako kůň na zadní a rozhodla se se svou váhou konečně bojovat. 12 let jsem hrála házenou, takže je moje postava zkrátka PEVNÁ. Bohužel jsem ze zdravotních důvodů musela skončit no a šup, za 10 let bylo 20 kg nahoře. Neustále jsem se bála, že mě bude někdo soudit, smát se mi nebo na mě bude tvrdý. Naštěstí tomu tak vůbec nebylo.

Přísná fáze

První částí změny vlastního metabolismu je tzv. přísná fáze. Tak to byl, dámy, pěkný hukot. 14 dní únavy a bez kreativity bylo opravdu náročných. Naštěstí mě paní Honzáková neustále podporovala a motivovala. Musím se ale přiznat, že i přes chybějící kreativitu (snad i díky chybějícímu alkoholu), mě každé půl kilo dolů nakoplo pokračovat dál. 

Příval energie

Pominulo nejtvrdších 14 dní a najednou se dostavil obrovský příval energie. Dokázala jsem lépe dodržovat denní režim a najednou jsem byla opět kreativní i bez vína. Podařilo se mi pokračovat v dodržování jídelníčku a každý týden jsem měla o kilo méně. Po 6 týdnech bylo dole 6 kg tuku, ani deka svalů. Takový výsledek jsem sama nečekala a byla jsem na sebe moc pyšná. Například jsem oblékla džíny, které jsem ve skříni schovávala asi 5 let. Najednou jsem se vlastně nestyděla nosit kalhoty! To byl u mě asi největší pokrok, jelikož má stehna jsou stvořena spíše pro sukni. Občas se někdo zmínil, že vypadám dobře a že jsem zhubla, ale to nebylo to, co mě nejvíc těšilo. Nejlepší na tom všem bylo, jak skvěle jsem se cítila.

Sebevědomím proti stresu

Po šesti týdnech přišly do mého života obrovské změny, které bohužel měly vliv i na dodržování nového režimu a životního stylu. Uvědomila jsem si, jak je stres velký indikátor a jak rapidně může ovlivnit náš život. Bohužel jsem nedokázala pokračovat dodržovat jídelníček na cestách a při řešení opravdu nesnadných životních a profesních situací. Každopádně již nyní vím, že se k tomuto skvělému plánu chci brzy vrátit, protože ten pocit stál za to! Super je, že můžu začít kdykoliv znovu, neboť je jídelníček vytvořen na míru pro mě na základě krevních testů. Nicméně, byť se mi nějaké to kilo vrátilo zpět, mé sebevědomí konečně zažilo renesanci a já pochopila, jak je důležité přijímat sebe samu takovou, jaká zrovna jsem. Občas totiž neovlivníme, co nás v životě potká a mohou to být nelehké zkoušky. Nemá cenu ničeho litovat a zoufat si. 

Určitě bych ráda všem ženám Metabolic Balance doporučila vyzkoušet, protože to nově nalezené sebevědomí rozhodně stojí za to! Cítím se dnes skvěle ve svém těle a už nic tak moc neřeším.

Na závěr bych ráda shrnula pár bodů, které Metabolic Balance definují a díky kterým jsou výsledky opravdu skvělé!

  • Zjistíte, které jídlo je pro vaše tělo dobré a kterému byste se měla vyhnout.
  • Můžete detailně sledovat vývoj a vliv nového životního režimu, co se týká obsahu vody v těle, procenta tuků, metabolický věk apod.
  • Naučíte se pravidelně a hodně pít vodu, která je při hubnutí snad ta nejdůležitější.
  • Konečně si uděláte čas sama na sebe a okusíte nový a lepší životní styl.
  • Naučíte se udělat si čas na jídlo a pravidelně jíst.
  • Budete jíst vědomě a každé sousto si užívat.
  • Zaplaví vás příval energie a kreativity.
  • Budete se radovat ze svých úspěchů, které vás budou velmi motivovat k dalším pokrokům.
  • Najdete své ztracené sebevědomí. Přijmete sama sebe.

Všem ženám, které bojují s váhou a hledají své sebevědomí moc fandím. Také věřím, že i já to dokážu znovu, protože mám potvrzeno, že to jde. Tentokrát snad má vůle přestojí i nápor stresu, pokud by znovu přišel.

Hodně štěstí!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 13. 6. 2018

super vyzerate

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 11. 6. 2018

Klarko, super!

Odpovědět
Lenka
Lenka 11. 6. 2018

Velká gratulace.

Odpovědět
lemur
lemur 9. 6. 2018

Také přeji hodně úspěchů.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 403
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.