Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 4. 3. 2019
Líbí se mi

Jak má žena sportovat pohodlně ? Zde máte návod ....

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 4. 3. 2019
Líbí se mi
Jak  má žena sportovat pohodlně ? Zde máte návod ....

Jak má žena sportovat pohodlně ? Zde máte návod ....

Sport určitě patří k životu každé z nás  a možná by jste si bez něj nedokázali ani život představit.Někdo sportuje jednou týdně nekdo víckrát, ale jak mít sport pohodlnější ? Nejčastěji se ženy aktivně věnují běhu, aerobiku, pilates nebo oblíbenému sportu jménem jóga. Základem všeho je kvalitní sportovní podprsenka. Pokud jste stejně jako já zkoušeli sportovat v klasické podprsence s kosticema, tak víte, že toto není to pravé ořechové. Klasiké podprsenky jsou navrženy pro to aby zpevnily prsa a při fyzické aaktivitě může být pro vás pohyb nepříjemný možná i bolestivý. Proto mám pro Vás několik rad, jak se těmto problémům vyhnout.

Pro ty dámy, které nemají zkušenosti, tak jde o to, že sportovní podprsenka poskytne nejenom pohodlí, ale i oporu a prodyšnost. Výběr sportovní podrpsenky je docela podobný jako u normální. Jde hlavně o velikost, materiál, střih a i design. Vcelku všude platí, že čím větší máte poprsí, tím větší  je pro Vás důležitá opora. Co se velikosti týče, měla by Vám pevně držet ramínka, neměla by škrtit, zařezávat se a neměla by tlačit. Je důležitý i materiál a odolnost, protože musíme počítat s budoucím povolením.

Základní pravidlo, které sedí nejenom na podrpsenky - nakupujte a vybírejte vždy podle typu postavy. Ani u sportovních podprsenek není jen jeden druh a  můžeme je rozdělit do 2 druhů. 1. je kompresní ( tyto podprsenk Vám přednosti přitlačí  k tělu a velikosti jsou řazeny S, M, L, XL) a 2. je nekompresní ( je uzavřou do pevného košíčku a velikosti jsou řazeny klasicky 75B, 85C, 75D). Vodítkem vám při výběru sportovní podprsenky může být i aktivita, které se věnujete.

Je logické, že pro poměrně klidnou jógu bude potřeba jiný model, než pro běhání. Pro nízkonárazové sporty – jóga, pilates – jsou ideální volbou kompresní podprsenky, na které mohou vsadit i ženy s malým poprsím. Naopak pro sporty, které jsou náročnější a rovněž pro ženy se střední a velkou velikostí ňader, doporuji sáhnout po nekompresní podprsence.Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 7. 3. 2019

Užitečné.

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 4. 3. 2019

pohodlie je dôležité...cítim to pri cvičení jogy a stojí za to popremýšľať o alternatíve pre šport... nie klasické podprsenky...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 3. 2019

dík za skvělé rady

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 781
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.