Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Markéta Česká Žena
Markéta Česká Žena
Vloženo 12. 6. 2017
Líbí se mi

Jak jsme intimně testovaly GYNELLU

Markéta Česká Žena
Markéta Česká Žena
Vloženo 12. 6. 2017
Líbí se mi
Jak jsme intimně testovaly GYNELLU

Jak jsme intimně testovaly GYNELLU

Mám za sebou tři těhotenství ... tři porody ... a z těch dvě holčičky a jednoho chlapečka. Takže ano, za těch posledních 7 let bylo potřeba intimním partiím věnovat více péče a pozornosti, než bych možná i chtěla Za tu dobu jsem vyzkoušela spousty mýdel a přípravků určených pro intimní hygienu a začala jsem mít poměrně slušný přehled o tom, co který přípravek nabízí, který je super a který už méně.

GYNELLA pro maminku

Na první pohled mě zaujal design - pěkné balení, ALE chybí pumpička. Tu mám u intimních (a vlastně všech) mýdel celkem ráda. Je to pohodlnější, když člověk nemusí odkládat sprchu, aby na aplikaci mýdla použil obě ruce Gynella má příjemnou a svěží vůni, je čirá, ovšem má poměrně vodnatou konzistenci, takže bez použití pumpičky jsem si do dlaně vymáčkla více, než jsem chtěla a část protekla skrz prsty a byla nenávratně pryč. Hustější konzistence by se hodila i na holení, pro které je Gynella také určena. Při holení mám raději hustější a "gelovatější" konzistenci, díky které žiletka po pokožce lépe klouže. Ale zvládnout se to dá, jen ... mohlo by to být lepší. Zase díky té vodnaté konzistenci se mýdlo lehce a rychle opláchne. Příjemně voní a nijak nedráždí pokožku.

 GYNELLA pro holčičky

Je fajn, že výrobce myslí i na ty naše malé cácorky.  Nevím jak je to u vás, ale moje holčičky nesnáší mýdlo na "ony partie", takže je důkladně myji pouze vodou. Bohužel už máme za sebou i nějaký ten problém, který nastal po návštěvě bazénu. V té době bylo potřeba hygieně věnovat obzvlášť zvýšenou pozornost. V dobré víře jsem holčičku omyla svým intimním mycím gelem a nastal hurónský řev, že to pálí. U Gynelly jsem byla mile překvapená, že holčičky necítily po použití žádné nepříjemné pálení a nijak neprotestovaly, takže tady určitě bod nahoru! Mýdlo příjemně voní a snadno se oplachuje.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tereza N.
Tereza N. 9. 7. 2017

Odpovědět
Hanula264
Hanula264 24. 6. 2017

Odpovědět
vondr.v
vondr.v 13. 6. 2017

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 13. 6. 2017

super

Odpovědět
Glady
Glady 13. 6. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 994
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.