Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

heenna
heenna
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Jak jsem úspěšně zhubla s KetoDiet

heenna
heenna
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Jak jsem úspěšně zhubla s KetoDiet

Jak jsem úspěšně zhubla s KetoDiet

Jsem člověkem celkem aktivním, 2x - 3x týdně sportuji. Nejraději mám power jogu a pilates, ale baví mě také latinskoamerické tance. Když se oteplí, tak vyrazím ráda na kolo a paddleboard. I přes veškerý tento pohyb jsem neměla ideální váhu, nějak si neuhlídám, kolik toho sním a taky mám ráda sladké. Nebylo tedy divu, že mi váha ukazovala o 4 kg více než bych si přála.
Rozhodla jsem se proto zvolit KetoDietu a dietní plán Basic na 3x2 týdny, který je určený pro menší úpravu hmotnosti. Dietní plán Basic by mi měl pomoci zmiňovaná kila dát dolů, jelikož se mi ještě nepovedlo mít takovou disciplínu, abych tato kilo dala dolů sama.  
 
Ráda bych Vám popsala mé zkušenosti s KetoDiet po dobu šesti týdnů a připojila svůj vlastní pohled na její fungování. Jak tedy KetoDieta funguje a proč bych si ji vlastně měla pořídit? Samotné kouzlo už je ukryto v názvu KetoDiet. Složení potravin je perfektně vyváženo tak, aby se v těle spustila tvz. ketóza. To znamená, že tělo jede na vlastní tuk. Předepsaný jídelníček a potraviny v Ketodietě mi pomohly nejen v disciplíně, protože je přesně řečeno, co a jak máte jíst, ale také spustit spalování tuků. Proteinová jídla KetoDiet mají snížený obsah cukrů a tuků a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Výsledky jsou proto viditelné velmi rychle.
 
Když mi dorazila KetoDieta, vše bylo zabaleno v úhledném kufříku, který rozbalený vidíte na fotce. Potěšil mě také malinký stylový šejkr. No, nechtěla jsem na nic čekat a řekla jsem si, že už večeři nahradím proteinovým nápojem, abych zjistila jak zasytí a jak chutná. Proteinový nápoj sám o sobě nemá žádnou chuť, respektive bych ho přirovnala spíše k mléku. Dostala jsem různé druhy příchutí v tabletách - jahoda, banán a karamel. V návodu je uvedeno, že mám tabletu (nebo půl) rozpustit ve vodě, ze které budu dělat proteinový nápoj. Rozhodla jsem pro karamel a nejprve začít s půl tabletou příchutě. Vše jsem namixovala v přiloženém šejkru a nechala 10 minut odstát. S půl tabletou byl nápoj jen mírně sladký, což mi vyhovuje. Musím konstatovat, že po vypití proteinu se cítím zasycená a chuťově je moc dobrý. Proteinový nápoj se stal mou nejoblíbenější potravinou v KetoDiet a rozhodně si ho zakoupím i samostatně jako vyváženou a rychlou večeři například po cvičení! Velmi jsem si také oblíbila polévky a omelety. 
 
Pomocníkem mi často byl také přiložený návod - průvodce hubnutím KetoDiet, který doporučuji nosit všude s sebou! 
Dietní plán Basic je rozložen na 3x2 týdny. 
V prvních dvou týdnech jsem konzumovala 5x denně produkty KetoDiet a 500 g povolené zeleniny. 
Určitě je dobré si zeleninu vždy navážit a připravit předem - toto se mi velmi osvědčilo! 
V dalších dvou týdnech se konzumují 4x denně potraviny KetoDiet + jedno bílkovinové jídlo dle průvodce hubnutím KetoDiet. 
V posledních dvou týdnech kombinujete 2 proteinová jídla nebo nápoje KetoDiet, 3 běžná, na bílkoviny bohatá jídla a povolenou zeleninu (dle průvodce hubnutím KetoDiet) 
V průběhu všech 3 kroků si můžete dát půl kila zeleniny na den. Povolené druhy zeleniny jsou uvedeny také v průvodci. V Ketodiet se konzumuje vždy 5 jídel denně.
Mrkněte na web KetoDiet, kde najdete ke každému z kroků spoustu bezva receptů, kde jsem čerpala inspiraci také já.  
 
První tři dny na KetoDiet jsem cítila, jak mé tělo prochází obrovskou změnou. Doslova volalo po kousku pečiva či něčem sladkém. Po třech dnech tento pocit zmizel.
Byla jsem ráda, že nemusím přemýšlet o tom, co mám jíst a v jakém množství. KetoDieta tohle vše řeší za mě, a to se mi líbí moc! Dva týdny uplynuly jak voda a já se po této době cítila mnohem lehčí. Těšila jsem se na nový balíček KetoDiet na další dva týdny. V tomto balíčku jsem objevila také malinová kaše, další lahodné polévky, omelety a samozřejmě obrovskou porci mého nejoblíbenějšího proteinového nápoje Ketodiet. Také přišly nové příchutě v tabletkách! Velký důraz jsem v těchto dnech dávala na příjem tekutin. Takže, dámy,
nezapomínejte dodržovat pravidelný pitný režim! V těchto dvou týdnech jsem čerpala recepty na stránkách KetoDiet, kde jsem si našla vhodné jídlo v druhém kroku programu Basic.
 
V posledních dvou týdnech programu Basic jsem si vybrala již potraviny KetoDiet dle svého uvážení! Sáhla jsem po výborných proteinových tyčinkách, které bych mohla jíst pořád!! A rozhodně se touhle dobrotou KE KONCI svého programu odměňte! Tyčinky ovšem nejsou vhodnou potravinou na začátku programu. 
 
Co pokládám za důležité - vždy si den předem rozvrhnout, co budu jíst, zejména v druhém a třetím kroku programu. Jídlo si připravit den předem do mističek. Dodržovat pitný režim! Pokud už se do něčeho takového dáte, tak s plnou parádou a ať to stojí za to! 
 
A jak jsem dopadla? Díky programu Basic jsem za poměrně krátkou dobu dala dolů 6 kg!  Moje původní váha byla 66 kg a chtěla jsem jít dolů o 4 kg. Jelikož je každé tělo úplně jiné, váhový úbytek může být různý. S programem KetoDiet jsem moc spokojená a rozhodně bych ho chtěla doporučit všem, kteří nemají takovou disciplínu v jídle jako já!  
Chci poděkovat také zástupcům KetoDiet, kteří mi ochotně pomohli a bleskově odpověděli na vše, co jsem ještě potřebovala vědět  
 
Závěrem tedy mohu říct, že KetoDiet smysl opravdu má, protože alespoň já si nejsem sama schopna sestavit potraviny tak, aby se v mém těle spustila ketóza - spalování tuků  
 
Pokud se rozhodnete KetoDiet vyzkoušet, budu ráda, když se také podělíte o své zkušenosti!
Přeji Vám mnoho úspěchů na cestě zdravým a štíhlým životem a krásné jaro .
 
Heenna

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
benca
benca 15. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Roman Kollár 20. 7. 2019

Já jsem dostal doporučenou dietu od Prodietix. V rámci efektivity by měly být stejné. Která je však lepší chuťově? Má někdo osobní zkušenost?

Odpovědět
heenna
heenna 23. 7. 2019

já nemám srovnání, jedla jsem jen Ketodiet

avatar
Rado Knapec 8. 11. 2019

Také jsem testoval Prodietix, byl mi doporučen právě kvůli lepší chuti jako Keto.

javomark
javomark 31. 3. 2019

Také bych chtěla tuto dietu jednou vyzkoušet, jen škoda že je tak drahá . Začnu po dovolené šetřit

Odpovědět
avatar
Hana Rozenska 11. 9. 2018

A co říkáte na další proteinové diety - fan srovnání je tady https://nejzdravejsi.cz/ketomix-ketofit-ketodiet-ktera-proteinova-dieta-je-nejlepsi/ máte zkušenost i s jinou někdo ? :

Odpovědět
heenna
heenna 1. 2. 2019

Mam zkušenost jen s Ketodiet Ty ostatní neznám

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 258
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.