Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Iveta Chlupová
Vloženo 11. 9. 2019
Líbí se mi

Jak jsem porazila letošní projevy alergie

avatar
Iveta Chlupová
Vloženo 11. 9. 2019
Líbí se mi
Jak jsem porazila letošní projevy alergie

Jak jsem porazila letošní projevy alergie

Zhruba od puberty trpím na alergickou rýmu a rudé oči, občas i na pálení v puse. Každý rok se to projevuje jiným způsobem, někdy je to horší, jindy zase bez větších obtíží. Vždy jsem na projevy alergie užívala léky ve formě prášků, sprejů do nosu a kapek do očí. Někdy to zabralo a někdy vůbec, záleželo na tom jak moc alergenů bylo ve vzduchu.

Cože astma?

Asi před 5 lety mě má gynekoložka poslala na imunologii, protože si myslela, že můj problém může souviset s alergií. No a jak to tak bývá, musela jsem si projít celým vstupní kolečkem - odběr krve, spirometrie, testy na různé alergeny. Bohužel se můj gynekologický problém nevyléčil, ale zato mi bylo zjištěné astma. 

Takže si říkám, no radši nechodit k doktorům, když nemám žádné potíže.

Na imunologii si mě nechali a zkoušeli na mě všemožné inhalátory s kortikoidy (moc mi nevyhovovaly, protože jsem se buď zadýchávala anebo se mi po jejich vdechnutí klepaly ruce). Po asi roce jsem to vzdala, že nic foukat nebudu, protože jsem zdravá a žádné obtíže nepociťuji. Alergie mě však trápila stále, a tak jsem hledala jiné způsoby jak do sebe necpat prášky.

Alergie si na mě od příští sezony už jen tak nepřijde

Díky svým gynekologickým problémům jsem narazila na firmu tianDe, která nabízí produkty na bázi tradiční čínské medicíny. Říkala jsem si, už jsem toho vyzkoušela hodně a alternativní léčba mě vždycky zajímala, tak jsem to zkusila a během pár měsíců bylo po problému. O tom ale napíšu někdy příště, zpátky k alergii.

Úžasných produktů na celou řadu potíží nabízí tianDe opravdu nespočet a na moji alergii jsem si oblíbila tuhý alunit. Primárně se jedná o deodorant, ale jelikož se dá použít i na desítky dalších neduhů, je bez zápachu a 100% přírodní, tak se z něj dá udělat roztok, kterým se pomocí konvičky vyplachuje nos a tím se krásně čistí dýchací cesty. Za mě vážně skvělá věc, kterou všem, kdo má často ucpané dutiny velmi doporučuji. 

Skvěle se mi k alunitu osvědčila kombinace s olejíčkem Tajemství energie Čchi, který se po výplachu anebo i samostatně aplikuje na dráhu plic, která vede od palce až ke klíční kosti. Případně se použije pár kapek olejíčku do difuzéru, který úžasně provoní celou místnost a pomůže při potížích s alergickou rýmou. 

Za mě oba produkty velmi doporučuji a celkově na produkty tianDe nedám dopustit, protože už mi mnohokrát pomohli a nemusela jsem sáhnout po léku z lékárny.

Pokud máte zájem prozkoumat více produkty založené na tradiční čínské medicíně, ráda s vámi posdílím své zkušenosti a doporučím nejvhodnější z nich.  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 12. 9. 2019

Odpovědět
Ovace
Ovace 11. 9. 2019

Mě pomáhá cesmína paraguajská

Odpovědět
avatar
Iveta Chlupová 12. 9. 2019

Tu piju místo kávy téměř po celý rok, ale s alergii mi bohužel nepomohla

Svata
Svata 11. 9. 2019

Přeji Vám, že tradiční medicína zabrala, velký úspěch

Odpovědět
avatar
Iveta Chlupová 12. 9. 2019

Ano, je to úžasné, děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 464
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.