Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Jak je to s vaší vůlí? Chcete změnu, ale stále to odsouváte? Zkuste kalendář, který napoví

Líbí se mi
Jak je to s vaší vůlí? Chcete změnu, ale stále to odsouváte? Zkuste kalendář, který napoví

Jak je to s vaší vůlí? Chcete změnu, ale stále to odsouváte? Zkuste kalendář, který napoví

Mnohé z nás chtějí změnit svůj životní styl, udělat něco pro své zdraví, zlepšit svůj jídelníček, začít se více hýbat. Ale stále se nedaří. Není dost času, chybí silná vůle, vše odsouváme na „příště“, ale ve skrytu duše víme, že změna může být právě a pouze „nyní“, v přítomnosti. Jen teď můžeme opravdu začít. Příště bude stále v nedohlednu…

Je vám to povědomé? Nebojte se, nejste v tom sama. Tato vlastnost trápí mnoho žen, ale i mužů.  Neznamená to ale, že se to nedá zlomit. Jak jste na tom se svou vůlí a odhodláním? Pokud se pro něco rozhodnete, nakolik se vám daří vaše odhodlání naplňovat?

Jak silnou vůli opravdu mám? Nechám se odradit prvním „selháním“?

Chcete si na tuto otázku odpovědět? Vyzkoušejte svou vůli na vlastní kůži. Pomoci vám může praktický kalendář Cesty do plavek, který vám dává návod na 4 týdny, během nichž můžete projít svou zásadní proměnou, zlepšit svůj jídelníček, vyzkoušet zajímavé, chutné a přesto zdravé recepty, začít pravidelně cvičit a také se něco více dozvědět o fungování svého těla. Lépe tak porozumíte všem souvislostem a vaše snaha o zdravější životní styl bude pak o to snadnější.

Nenechte se odradit prvním neúspěchem, prvním selháním. Nevzdávejte své odhodlání hned na začátku. Pokud se vám nedaří plnit své úkoly na každý den, odškrtávejte si ty, které se vám splnit podařilo. Počítejte své dílčí úspěchy, z těch se radujte. Dílčí neúspěch, nesplnění některých z úkolů, by vás neměl od ostatního snažení odradit. Podpořte svou vůli, vyškrtávejte si v kalendáři jednotlivá políčka a na konci sama uvidíte, jak silná je opravdu vaše vůle. Pokud nebudete dostatečně spokojená, může vás to zase podpořit ve snaze jít dál…

Začněte se změnou kdykoli, přizpůsobte se svým možnostem

Začít vyplňovat svůj kalendář můžete kdykoli, výmluvy, že jste nestihla začátek, neplatí. Děláte to přece pro sebe, pro svůj lepší pocit, pro své zdraví. Návod „jak na to“ máte, jak ho využijete, to už je jen na vás.

Nemůžete zatěžovat klouby? Vyjděte si alespoň na procházku s trekingovými holemi. Každý pohyb je lepší, než žádný. Špatný trénink je ten, který vůbec nebyl. Nejíte zrovna toto jídlo? Zvolte si jiné, které má vyvážený poměr živinomezte tučná jídla, vyřaďte nevhodné sladkosti a inspirujte se zdravými recepty na neškodné, přesto lahodné dezerty.

I dílčí úspěch je ÚSPĚCH. Nejhorší je nedělat nic, přestože vím, že to potřebuji, chci, ale pořád to „nějak nejde“. Můžete to změnit, Právě teď. Je to jen na vás!

 

Inspirativní recepty s vyváženým poměrem živin a doporučením pro vaši váhovou kategorii najdete například v jídelníčcích Cesty do plavek. Dalších mnoho receptů i na zdravé sladkosti nabízí také kniha Agátina cesta k dokonalé postavě. Najdete zde i doporučené tréninky a mnoho důležitých informací o fungování našeho těla.

 

Jak silnou vůli máte vy?

Udržujete se ve zdravé kondici?

 

Více o akci se dočtete ZDE

Zajímáte se zdravý životní styl? Další články najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 10. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
markysek82
markysek82 15. 6. 2016

v pohybu s dětma jsem pořád, tím pádem na cvičení čas nemám, dostanu ese k němu sporadicky..a nemyslím si, že by u mě za neúspěch mohla pevná vůle..spíš prostor se tomu věnovat opravdu na 100%

Odpovědět
k.eva
k.eva 14. 6. 2016

pravidelně cvičím jógu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 319
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.