Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 31. 3. 2017
Líbí se mi

Jak čelit aprílovému počasí? Vyzbrojte se silnou imunitou! Víme jak na to!

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 31. 3. 2017
Líbí se mi
Jak čelit aprílovému počasí? Vyzbrojte se silnou imunitou! Víme jak na to!

Jak čelit aprílovému počasí? Vyzbrojte se silnou imunitou! Víme jak na to!

Nepodceňujte aprílové počasí, může se to podepsat na vašem zdraví. Zdánlivě teplé a slunečné dny střídá ještě studený vánek a přeháňky, velký rozdíl v teplotách je také ráno, přes den a večer, kdy je opět chladno. Snadno v této době podlehneme dojmu, že je teplo, a prochladneme. Vyzbrojte se tedy vhodným vrstveným oblečením a posilte svou imunitu zdravými potravinami. 

Jak souvisí nachlazení, zácpa a stav pokožky?

Pokud máte v této době potíže se zácpou či pokožkou, může to souviset právě i s nachlazením a sníženou imunitou po zimě. Trvá-li zácpa déle, v těle se hromadí toxiny, které zvyšují napětí a vyčerpání. Vaše špatné trávení a vylučování se pak může projevit i na pokožce. Stav vaší kůže totiž signalizuje vnitřní stav organizmu.

A často nás právě až tyto vnější projevy našeho zdravotního stavu přinutí ke změnám. Tělo si říká o vaši pozornost. Naslouchejte mu. Omezte množství ucpávajících potravin, volte vhodný jarní jídelníček, nejezte velké množství jídla najednou, doplňujte vlákninu a hodně pijte!

Na posílení bylinkový čaj a kuřecí polévka

Dostatek tekutin je základ. A počítají se i v polévce. Už naše babičky věděly, že kuřecí vývar posiluje a zmírňuje i příznaky nachlazení. Dva talíře kuřecí polévky denně vám dodají opět sílu a vitalitu.

 

Nejen při nachlazení, ale i při celkové potřebě na jaře očistit tělo od zimních usazenin těžkých jídel, je velice důležité dostatečně pít, nejlépe teplé bylinkové čaje. Také zázvorový vás krásně prohřeje a uleví se vám. Určitě máte vlastní zkušenost, jak čaj dokáže vyloženě pohladit a zklidní i podrážděný krk či žaludek.

Posilující nápoje podpoří imunitu

Proti aprílovému počasí se můžete vyzbrojit silnou imunitou. Nejlépe po ránu na lačno si dopřávejte čerstvé zeleninové šťávy, vymačkaný čerstvý citron s teplou (ne horkou) vodou, či nápoj ze zeleného ječmene a chlorellu

Připravit si můžete také blahodárné zelené smoothie. Na zdravé recepty se můžete těšit příště. Veškeré zelené nápoje si můžete dopřávat během celého dne, ideálně alespoň pravidelně ráno a večer. Vaše tělo vám poděkuje.

Jste dostatečně připravené na nástrahy aprílového počasí i vy?

PS: Ještě jeden tip. Právě testujeme roční balení OmegaMarine Family - vyzkoušejte s námi vitamíny pro celou rodinu, které vám dobijí baterky. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 9. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Petra OCTO CODES FORUM

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 7. 4. 2017

díky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 490
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.