Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nicolletka
Nicolletka
Vloženo 16. 5. 2019
Líbí se mi

Jahody - oblíbené ovoce

Nicolletka
Nicolletka
Vloženo 16. 5. 2019
Líbí se mi
Jahody - oblíbené ovoce

Jahody - oblíbené ovoce

Zkoušeli jste někdy jahodovou koupel ...je báječná, působí proti stresu, úzkosti a ještě do sebe dáte hodně vitamínů . V neposlední řadě budete krásně vonět a možná i chutnat . Je ale zapotřebí stále myslet na otužování, kdo se mnou jel od ledna studené sprchy a koukal už na W. Hoffa, tak tato osvěžující koupel stojí za to . Už se nemůžu dočkat na samosběr jahod .
Věděli jste, že jahody jsou velmi bohatým zdrojem vitamínu C? Je srovnatelný s citrusovými plody. Krom vit. C jsou také bohatým zdrojem vitamínu A, B, E a organických kyselin (jako jsou např.: kyselina jablečná, citrónová, chininová, šťavelová, salicylová či ellagová, která působí v prevenci nádorových chorob. Tyto kyseliny udávají i typickou a charakteristickou vůni a chuť.
Dále také obsahují i nespočet minerálních látek jako např.: draslík, zinek, hořčík, síru, vápník a další. Neměli bychom zapomenout, že jsou také výrazným zdrojem tekutin a že oproti ostatním druhům ovoce obsahují malý podíl přírodních cukrů. Konzumace jahod má údajně také pozitivní účinek na tvorbu testosteronu, který aktivuje spermie. Dále nám podporuje krevní oběh, metabolismus, vylučování, působí proti vzniku močových a žlučových kamenů, chrání nás před nachlazením, pomáhají při léčbě srdečních chorob. Nooooo a k čemu nám jahody jsou ještě prospěšné? Je jednoznačně růst a pevnost vlasů, zdravější pokožce a můžeme si vybělit i zuby .
 
Krááááásnýýýýý dník milí zlatí 
 
Vaše ❤️ Nicol ❤️

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
janinkad
janinkad 3. 6. 2019

jahody mňam ....přiznám se že na jahodovou koupel by mě jich bylo škoda..tak možná 5-10-ale to by nemělo žádný účinek

Odpovědět
Nicolletka
Nicolletka 4. 6. 2019

lemur
lemur 1. 6. 2019

Jahody máme rádi.

Odpovědět
Nicolletka
Nicolletka 1. 6. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 487
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.