Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Miroslava Jirásková
Vloženo 17. 8. 2019
Líbí se mi

Imaginace na Píseň srdce

avatar
Miroslava Jirásková
Vloženo 17. 8. 2019
Líbí se mi
Imaginace na Píseň srdce

Imaginace na Píseň srdce

Představuji si… Jdu ve své imaginaci po schodech ke dveřím a někde v sobě cítím, že za nimi je ryzí, imaginální, magický svět. Svět, který je tak pravdivý, až nám při kontatku s ním v celém těle projíždí chvění, někdy až na kost…Každý z nás dostal do vínku ten jedinečný dar přepnout se, oživit tento svět a najít si své dveře.

Ty mé jsou z proutí a bílé voskové látky. Prosvítá jimi hřejivé světlo…Jak snadné je vzít za kliku a vejít…Je tady čas tady a teď. Dýchám naplno  ten živoucí svět a jsem čím dál více uvolněná… najednou hluboko v sobě cítím, co tady hledám. Vydávám se na cestu a procházím místem, kde je podél cesty mnoho velikých, barevných, léčivých kamenů. Ty házejí odlesky duhy a světlo tvoří přirozenou bránu. Za ní je svět živoucí, perlivé vody, zeleně a mnoha roztodivných pestrobarevných květů i živočichů…Uvnitř je jeskyně. Právě teď nastal čas vstoupit…Stojím ve tmě. Ze tmy přichází žena…je křehká, krásná, oduševnělá.

Září  vnitřní moudrost… Nese mi dvě zlaté truhlice. Mám je otevřít a podívat se do první. Je v ní to, proč jsem přišla na svět. Co přináším. Jdu blíž a otevírám ji. Raduji se z daru uvnitř...

 Vnitřní moudrost však má ještě jednu truhlici. Říká, že v ní najdu to, co potřebuji, abych své poslání mohla naplnit. Jdu blíž a otevírám nedočkavě i  ji. Postupně mne celou zalije veliká vděčnost.

Potom dostávám také možnost položit této ženě i i několik, pro mě důležitých otázek. Poslouchá mě plně… Je tolik přející.

Mluví se mnou v metaforách. Její řeč je jako píseň a lahodí mému srdci, které se postupně rozezvučí jako měch, a také hraje…Při východu z jeskyně sedím u jezírka a jen tak chvíli jsem. Cítím, že až se vrátím do reality, začnu žít ten barevný svět.  

Zahradu pozemských radostí.

https://www.youtube.com/watch?v=nvmOoSFhhJ4&fbclid=IwAR08ofQsfCwe8Gaj87vsrjv6D2Iu6lkqlVA9jvSfKO4OJ-84OhiP3gmfZ0w&app=desktop

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 015
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.