Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marsy
Marsy
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

hubnutí s Ketodiet mé poděkování a hodnocení

Marsy
Marsy
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
hubnutí s Ketodiet mé poděkování a hodnocení

hubnutí s Ketodiet mé poděkování a hodnocení

Mé hodnocení Ketodiet je velice kladné .

  Já osobně jsem velice vděčná a šťastná za tuto jedinečnou šanci a možnost být součástí tohoto projektu. Děkuji všem z celého srdce  .

     Tento dietní plán splnil mé velké očekávání. Má cesta za vysněnou postavou je ještě dlouhá, ale tento dietní plán je pro mě nejen začátkem, ale i ohromnou oporou a motivací. Mé pocity, zkušenosti i boj s nadváhou si můžete přečíst na mém blogu. Silná vůle mi nechybí. Jsem šťastná za každičký shozený kilogram. Veřte, že  bojuji s mou nemocí a nyní i s přebytečnými "faldíky a pneumatikama" " neboli madlama lásky . "Madla lásky" takto to nazval můj kamarád s nadsázkou abych se tolik netrápila 

     S Ketodiet to zvládne opravdu každý a to i pokud jste invalidní jako já.

     Stačí Vám pevná vůle a Vámi stanovené cíle. Každý si může vybrat ze tří dietních plánů. Jednotlivé dietní plány se liší v délce svého trvání. Plán BASIC TRVÁ 3 X 2 TÝDNY, MEDIUM 3 X 3 TÝDNY, INTENSE 3 X 4 TÝDNY. Velice důležité je vždy postupovat dle přiložených instrukcí a zároveň projít postupně všemi dietními fázemi.

     Můj dietní plán INTENSE má trvání 12 týdnů ve 3 krocích x 4 týdny = celkem 308porcí - 140+112+56. Proto má cesta ještě zdaleka nekončí. Musím vyzdvihnout, že tento dietní plán Vám zaručí váhový úbytek, pravidelné stravování, vyvážené porce, rychlou a snadnou přípravu. Velkou výhodou vidím v bezlepkovém složení. Navíc Každá porce je doplněna o vitamíny a minerály. K dispozici je Vám nejen přiložený návod, on-line brožura i on-line výživová poradkyně poradna@ketodiet.cz. Odpověď je vždy rychlá. Ke každé fázi jsou uvedeny i recepty online na webových stránkách. Vůbec nepociťujete hlad, mám více energie, celkově se cítím lépe.

     K tomuto programu jsem přivedla i mou sestru dvojče.

     Velice mi chutnají koktejly, které si ochucuji tabletami s příchutí. Líbí se mi široká škála chutných příchutí. Nejsem zvyklá na sladké . Pro přípravu mi postačí použít 1/2 tablety. Měla jsem možnost ochutnat příchutě : ananas, banán, jahodu, malinu, čokoládu, vanilku-oříšek,cappuccino, kokos, cookie. Vše mi velice chutnaly. Dovedu si představit tyto koktejly, že budou i osvěžující v letním období. Nejsem člověk, který by se přecpával, pil přeslazené nápoje, konzumoval tučná, těžká , nezdravá , smažená jídla. Nejím ani po 18 hodině. Nekonzumuji knedlíky, minimálně přílohy, sladkosti apod. Naopak jsem se stravovala vždy velice málo. Bez snídaně, za celou pracovní dobu jeden jogurt, po práci maso a zeleninu  

     Nyní se díky Ketodiet stravuji pravidelně. V práci mám neustále s sebou připravené koktejly. Oblíbila jsem si chutné omelety, vanilková i malinová kaše. Proteinová tyčinka je pro mě odměnou.

     Po skončení plánu chci i nadále pokračovat dokud se mi nevyplní mé cíle. Samozřejmě jsem intenzivně zařadila sport vždy dle mého zdravotního stavu. Což v mém případě není vždy jednoduché. Snažím se nejméně 2 týdně běhat vždy nejméně 15 km. Ráda chodím na procházky, denně chodím rychlou chůzí do práce i na nákupy. Zatím jsem zhubla 6 kg. Doufám v další a lepší výsledky. Pro Vaší představu se pohybuji teprve ve druhé fázi "stabilizace" kdy pomalu zařazuji další "povolené" druhy potravin. 

 

Budu velice ráda za každou zpětnou vazbu od Vás i  Váš názor 

 

Marcí 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 31. 3. 2018

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 31. 3. 2018

tak gratuluji a jen tak dál

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 31. 3. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 604
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.