Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Hořčíkový olej = Magnesium = Hořčík přes kůži

Nicolletka
Nicolletka
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi
Hořčíkový olej = Magnesium = Hořčík přes kůži

Hořčíkový olej = Magnesium = Hořčík přes kůži

Víte, že spousta lidí trápí nedostatek Magnesia = Hořčíku a ani si toho nejsou vědomi? Přitom hořčík pozitivně ovlivňuje zdraví a považuje se za nejdůležitější prvek, který potřebujeme v každém věku. Znáte Hořčíkový olej? Já si ho vyrábím a používám už asi 2 roky. Samozřejmě se dá i zakoupit .

Hořčík je potřebný na minimálně 300 biochemických reakcí v těle: podporuje srdeční činnost, pomáhá proti bolestem hlavy, na dobrý spánek, proti křečím nohou, proti podrážděnosti, při a proti depresi, na uvolnění, podporuje trávení, aj. stačí si vygooglit na co vše je potřeba . Pozor!!! Deficitem hořčíku trpí v dnešní době většina populace.
Naleznete jej také v různých potravinách, ale jednoduché podání je právě přes kůži.
Hořčíkový olej si dělám do lahviček s rozprašovačem. Odborníci nazývají aplikaci hořčíkového oleje transdermální hořčíkovou terapií. Nejedná se přímo o klasický olej, ale spíše o takovou jakousi olejovou emulzi (postřik), kterou aplikujete 1x denně na pokožku, můžete i 3x denně (nejlépe na nohy, tj. na lýtka a stehna). Tuto emulzi můžete následně vetřít do pokožky, ale já někdy ani nevtírám a nechávám tak jak to je. Necháte absorbovat přibližně 30 minut. V závislosti na Vaší volbě se můžete buď později opláchnout či setřít zbytky emulze z pokožky (já už nechávám). Prvních pár aplikací může mít za následek nepříjemné brnění, štípání nebo kousání - možná budet běhat po bytě, abyste se nepoškrábali . V případě aplikace na porušenou kůži může způsobit až pálení, ale tomu se raději vyhněte . Doporučuji tento zázračný Mg olej používat pravidelně alespoň 2-3 měsíce a dodržujte u této terapie i pitní režim . Dále při používání Magnesia je vhodné každodenní sluníčko (aspoň na chvilku), které nyní dost chybí, ale sluníčko nám uvolňuje další důležitý vitamín, a to je vitamín D. Při používání Hořčíku je doporučeno i doplňování vitamínu B (já například doplňuji jednou za čas Mateří kašičku - pozor na alergie včelích produktů a do jídla si přidávám lahůdkové droždí).
 
Pokud máte i vy nějaké zkušenosti, budu ráda za sdílení .


Krásný den 

Nicol 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Nicolletka
Nicolletka 16. 5. 2019

To ano, dlouho jsem to bohužel nevěděla... proto jsem chtěla, bychom si to uvědomovali všichni .

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 15. 5. 2019

Hořčík je pro nás důležitý

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 515
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.