Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Hořčíkový olej = Magnesium = Hořčík přes kůži

Nicolletka
Nicolletka
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi
Hořčíkový olej = Magnesium = Hořčík přes kůži

Hořčíkový olej = Magnesium = Hořčík přes kůži

Víte, že spousta lidí trápí nedostatek Magnesia = Hořčíku a ani si toho nejsou vědomi? Přitom hořčík pozitivně ovlivňuje zdraví a považuje se za nejdůležitější prvek, který potřebujeme v každém věku. Znáte Hořčíkový olej? Já si ho vyrábím a používám už asi 2 roky. Samozřejmě se dá i zakoupit .

Hořčík je potřebný na minimálně 300 biochemických reakcí v těle: podporuje srdeční činnost, pomáhá proti bolestem hlavy, na dobrý spánek, proti křečím nohou, proti podrážděnosti, při a proti depresi, na uvolnění, podporuje trávení, aj. stačí si vygooglit na co vše je potřeba . Pozor!!! Deficitem hořčíku trpí v dnešní době většina populace.
Naleznete jej také v různých potravinách, ale jednoduché podání je právě přes kůži.
Hořčíkový olej si dělám do lahviček s rozprašovačem. Odborníci nazývají aplikaci hořčíkového oleje transdermální hořčíkovou terapií. Nejedná se přímo o klasický olej, ale spíše o takovou jakousi olejovou emulzi (postřik), kterou aplikujete 1x denně na pokožku, můžete i 3x denně (nejlépe na nohy, tj. na lýtka a stehna). Tuto emulzi můžete následně vetřít do pokožky, ale já někdy ani nevtírám a nechávám tak jak to je. Necháte absorbovat přibližně 30 minut. V závislosti na Vaší volbě se můžete buď později opláchnout či setřít zbytky emulze z pokožky (já už nechávám). Prvních pár aplikací může mít za následek nepříjemné brnění, štípání nebo kousání - možná budet běhat po bytě, abyste se nepoškrábali . V případě aplikace na porušenou kůži může způsobit až pálení, ale tomu se raději vyhněte . Doporučuji tento zázračný Mg olej používat pravidelně alespoň 2-3 měsíce a dodržujte u této terapie i pitní režim . Dále při používání Magnesia je vhodné každodenní sluníčko (aspoň na chvilku), které nyní dost chybí, ale sluníčko nám uvolňuje další důležitý vitamín, a to je vitamín D. Při používání Hořčíku je doporučeno i doplňování vitamínu B (já například doplňuji jednou za čas Mateří kašičku - pozor na alergie včelích produktů a do jídla si přidávám lahůdkové droždí).
 
Pokud máte i vy nějaké zkušenosti, budu ráda za sdílení .


Krásný den 

Nicol 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
Nicolletka
Nicolletka 16. 5. 2019

To ano, dlouho jsem to bohužel nevěděla... proto jsem chtěla, bychom si to uvědomovali všichni .

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 15. 5. 2019

Hořčík je pro nás důležitý

Odpovědět
Nicolletka
Nicolletka 14. 5. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 239
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.