Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 30. 10. 2020
Líbí se mi

Hluboká relaxace

KamilaK
KamilaK
Vloženo 30. 10. 2020
Líbí se mi
Hluboká relaxace

Hluboká relaxace

Hluboká relaxace je technika řízené relaxace spojená s pozitivním programováním mysli zaměřená na nácvik hlubokého uvolnění, které se blíží stavu lehké hypnozy. Je vhodná zejména pro posluchače, pro které je těžké novodit stav uvolnění.  Ve stavu hlubokého uvolnění je vědomá mysl pasivní a podvědomí lépe přijímá pozitivní afirmace i sugesce.  Tato technika řízené relaxace Vám pomůže nejen odstranit stres a napětí, pomůže Vám také zvýšit sebedůvěru, osobní přitažlivost a posílí Váš imunitní systém. Pozitivní afirmace i sugesce jsou zaměřeny na zvýšení vitality, sebedůvěry, finanční hojnosti, lásky k sobě i ke svému tělu. Proto, aby se dostavily první znatelné výsledky, je zapotřebí nejméně 30 dní intenzívního cvičení -  to je přibližná doba, kterou lidská mysl potřebuje na to, aby přijala nové myšlenkové programy. Pro nácvik relaxace si zvolte ničím nerušené místo s příjemnou pokojovou teplotou. Pozitivní afirmace i sugesce jsou vytvořeny tak, aby vyhovovaly zástupcům obou pohlaví. Díky tomu mohou muži i ženy při této nahrávce relaxovat společně.

 

Relaxace je sice stav ovlivňovaný vůlí, ale jeho základem je vzdát se kontroly nad tělem, vše nechat plynout, nechat zmizet napětí. Není možné relaxovat a zároveň mít vše podkontrolou, ale je možné uvolnit se vědomě, podržet si stav jasného vědomí a přitom nechat odplynout fyzické tělo. Hluboká relaxace vyžaduje velkou dávku důvěry. Musíte se vědomě „odpoutat“ a přitom věřit, že se vám nic nestane.

Možná se vám podaří usnout. To vůbec nevadí. Pro mnoho lidí je výše popsaný postup hluboké  relaxace vynikající začátek vydatného nočního spánku. Především pokud žijete ve velkém stresu, je pro vás hlubo­ká relaxace následovaná spánkem správným začátkem.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 1. 11. 2020

V dnešní době je relaxace důležitá.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 1. 11. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 400
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.