Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana101
Jana101
Vloženo 27. 12. 2019
Líbí se mi

GEMMOTERAPIE: Líska

Jana101
Jana101
Vloženo 27. 12. 2019
Líbí se mi
GEMMOTERAPIE: Líska

GEMMOTERAPIE: Líska

Líska

V gemmoterapii se používají pupeny lísky obecné. Extrakt z pupenů lísky se úspěšně kombinuje s dalšími gemmoterapeutiky (např. svída, olše, habr, hloh, buk, růže, jilm), jelikož zesiluje jejich účinky. Má jedno z nejširších použití ze všech gemmopreparátů. 

Má velké využití v oblasti kardiovaskulárního systému a plic. Působí antiskleroticky a má drenážní účinky na plíce. Pomáhá u fibróz v oblasti plic a srdce. Účinkuje u váznutí krevního oběhu plic, bronchitidy, plicního emfyzému a astmatu spojeného s rozedmou.

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, působí proti kornatění tepen, pomáhá pacientům s nízkým krevním tlakem, snižuje srážlivost krve a tím pomáhá při trombózách.

Působí při odumírání tkáně v končetinách, tedy pomáhá předcházet vzniku sněti. Léčí záněty tepen (především v oblasti dolních končetin). Pomáhá vstřebávat otoky dolních končetin, což je zapříčiněno účinkem tohoto preparátu na ledviny. 

Pomáhá při chudokrevnosti z nedostatku chromu, která vychází z problémů trávicího ústrojí a jater. Pomáhá syntéze erytrocytů v kostní dřeni. 

Dobře působí na játra. Pomáhá léčit jaterní steatózu, a dále také cirhózu (vzniklou následkem alkoholismu).

Zklidňuje také nervovou soustavu, pomáhá obnovit rovnováhu v případě depresí, psychické lability a při poruchách trávení. 

 

 

 

Gemmoterapie

Moderní léčebná metoda, která má výborné výsledky i u obtížně léčitelných nemocí. Gemmoterapie, též nazývaná "medicína pupenů", je léčba pomocí kapek z výtažků pupenů stromů, keřů nebo bylin. Podstatou je, že v pupenech jsou velmi účinné látky pro léčení lidského organismu. Každá rostlina ukládá do pupenů to nejcennější pro svůj růst, proto pupeny obsahují nejvíce léčivých látek z celé rostliny.

Foto: Pixabay

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tamara
Tamara 29. 12. 2019

Máme dvě rozrostlé lísky, tak si dám léčivou kůru

Odpovědět
lemur
lemur 29. 12. 2019

Dobré poznatky.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 28. 12. 2019

super, jak to tak čtu, hodila by se mi léčba mnoha stromů

Odpovědět
Jana101
Jana101 28. 12. 2019

ano taky to chci vyzkoušet

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 668
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.