Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

lektorka
lektorka
Vloženo 11. 1. 2015
Líbí se mi

Existují dietní zázraky?

lektorka
lektorka
Vloženo 11. 1. 2015
Líbí se mi
Existují dietní zázraky?

Existují dietní zázraky?

Kdo používá selský rozum, tak moc dobře ví, že nic takového, co člověk je člověkem NEEXISTUJE! Nabídek na hubnutí je spousta a věřte nevěřte, je to dost dobrý byznys. Nemusíte se omezovat, nemusíte se pohybovat. Stačí jen polykat zázračné pilulky, pít čaje, lepit si na tělo hubnoucí náplasti atd. Bohužel většina těch, kteří touží po vysněné postavě si koupí za šílené peníze cokoliv. Chtějí to mít totiž bez práce a dokonce tomu i věří. Moje rada je jednoduchá. NEHUBNĚTE! Zaměřte se na svůj způsob života a změňte ho.

Jsme to, co jíme.

Jsme to, jak myslíme.

Jsme to, jak žijeme.

Snažte se být psychicky v pohodě, tady je základ vašeho snažení. Stres je největší zabiják dvacátého prvního století. Jezte střídmě přirozenou stravu z přírody. Stále nám Matka Země má co nabídnout, byť žijeme v době jedové. Průmyslově zpracované potraviny nám nic dobrého nepřináší a do těla člověka nepatří. Jen božsky chutnají a my se na nich stáváme závislými víc. než si umíme představit. Jde o byznys, kde se točí stovky milionů z našich peněženek a ruku v ruce jde k tomu farmaceutický průmysl.

Přejíme se, pálí nás žáha, máme problémy se zažíváním a rychle letíme do lékárny pro pilulku na zklidnění. Kde je ten zmiňovaný selský rozum? Bez pravidelného pohybu nic fungovat nebude, na to nezapomínejte. Chůze je nejpřirozenější pohyb a když k němu přidáte hole, zapojíte až devadesát procent svalů těla. Tvrdím, že každý krok se počítá, a tak nepoužívejte výtah, omezte jízdu autem na minimum. Choďte, choďte a zase choďte. Že spěcháte a nemáte na nic čas? Zastavte se, nic vám neuteče. Přijít můžete jen o své zdraví.

Život mi ukázal, že posledním dílem celé skládačky na cestě za zdravím je očista těla = detoxikace. Odborníci jsou k této části dost skeptičtí. Na vše potřebují mít klinické testy a důkazy. Jediným důkazem každého z nás je naše zdraví, dostatek energie a vitalita do pozdního věku. Zdravotní komplikace a nemoc je pouhá informace a našem způsobu života. Změňte svůj přístup sami k sobě, začněte žít vědomě. Život za to stojí. Používejte selský rozum!

Všem přeji jen jedno: Ať vám chutná život!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

dietu naštěstí nepotřebuji

Odpovědět
matejm
matejm 26. 1. 2017

nějak mi to nejde. Při detoxu jsem měla tak silné migrény,ze jsem to vzdala. Zkusím něco jiného

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 15. 3. 2015

Každý metabolismus je jiný. Řekla bych, že hodně záleží na tom, jak se nastaví ve vývinu už od narození.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 31. 1. 2015

ted se snažím o detox

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 674
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.