Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Salome
Salome
Vloženo 5. 2. 2018
Líbí se mi

Excel, víra a Metabolic Balance

Salome
Salome
Vloženo 5. 2. 2018
Líbí se mi
Excel, víra a Metabolic Balance

Excel, víra a Metabolic Balance

Může se zdát, že název mého příspěvku je z oblasti logických hádanek, jako  „najdi slovo, které mezi ostatní nepatří“, ale není tomu tak, alespoň pro mě ne. Excel, víra a hlavně Metabolic Balance mi  doufám pomohou dosáhnout cíle, totiž změnit stravovací návyky, zhubnout a zbavit se zažívacích problémů.   

Problémy s nadváhou mě provázejí celý život, vždycky jsem ale zhubla tak nějak sama, bez žádné výrazné diety, vždycky stačilo jen „něco“ změnit – přestat pít slazené nápoje, vynechat bílé pečivo, cvičit 4x týdně, jíst pravidelně. Fungovalo to, ale s postupujícím věkem čím dál tím hůře a jak jsem se blížila k padesátce a přehoupla jsem se přes ni, přestalo to jít úplně. Bylo mi jasné, že bez pomoci už to nedám.  A v tuhle chvíli jsem objevila, že ŽENY s.r.o. hledají testerky pro hubnutí s Metabolic Balance  - to nemohla být náhoda, to bylo znamení, osud. Jinak si ani neumím vysvětlit ten zázrak, že mě na testování vybrali.

Když jsem šla na seznamovací schůzku, nevěděla jsem o Metabolic Balance nic.

Nyní malá odbočka. Musím se přiznat, že miluji tabulky, používám je nejen v práci, ale dost často i v osobním životě, při plánování dovolené, srazů a čehokoliv dalšího.  Nikdy nepohrdnu výzvou udělat analýzu dat, prostě tabulky a grafy, to je moje. Vytvářet řád z chaosu, rozmotávat haldy informací a skládat je do přehledných tabulek a seznamů mě baví. Jak s tím souvisí Metabolic Balance? K tomu se ještě dostanu.

To, co jsem se na seznamovací schůzce dozvěděla, mě upoutalo a vzbudilo ve mně nadšení a chuť se do toho pustit, a to hned, ale  musela jsem si ještě počkat – na první schůzku s poradkyní, na výsledky rozboru krve, na předání materiálů, na vhodný den, kdy začít. A mezitím, kupodivu, mé nadšení nepolevovalo, naopak. Našla jsem skupinu na Facebooku, plnou stejně nadšených lidí, kteří si vzájemně radí, podporují se a posílají typy na chutná jídla. Má víra v to, že to dokážu, že chci vydržet a že to má smysl ve mně narůstala, a zatím je stejně pevná jako v den, kdy jsem opouštěla ŽENY s.r.o., kde jsme byly uvedeny do světa Metabolic Balance.

Metabolic Balance má přesná pravidla, jídelníček je skutečně na míru, jíst zeleninu neznamená jíst jakoukoliv zeleninu, ale tu, která je vhodná konkrétně pro vás. Na prvních 14 dní dostanete přesný rozpis surovin od každého druhu a k tomu návrh jídelníčku (kombinací potravin včetně gramáže). No, nemohli mi udělat větší radost. Už když jsem svůj plán přebírala, viděla jsem se, jak sestavuji excelovskou tabulku nebo rovnou „prográmek“, kde ze zdrojů (surovin) skládám konkrétní jídelníček. A na úplném konci plánu, srdce zaplesalo, tabulka!! Denní kontrola průběhu prvních 14 dní! Jestli nezhubnu, tak to minimálně budu moci analyzovat, vyhodnotit a graficky znázornit.

Jsem teprve na začátku, ale věřím, že to dokážu, jsem pevně odhodlaná zhubnout a změnit své stravovací návyky a k tomu, aby to dopadlo, mi pomohou mimo jiné tyhle tři věci:

  1. Excel – jako symbol toho, že mohu tak zásadní změnu spojit s něčím, co mě baví, byť je to možná jen berlička, ale určitě se hodí

  2. Víra - Motivace a víra ve zdárný výsledek, bez toho by to byla marná snaha

  3. Metabolic Balance – to je cesta, jak to uskutečnit

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 31. 3. 2018

Svělý nápad!

Odpovědět
k.eva
k.eva 27. 3. 2018

výborný nápad

Odpovědět
JANE007
JANE007 19. 3. 2018

A tak jak se cítíte dnes? Jsou kila dole?

Odpovědět
IvanaBut
IvanaBut 20. 2. 2018

Moc hezký článek a originální aspekty přístupu k programu. Moc se těším na tabulky...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 748
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.