Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Marika Korcová
Vloženo 15. 11. 2018
Líbí se mi

Estetika - omlazení

avatar
Marika Korcová
Vloženo 15. 11. 2018
Líbí se mi
Estetika - omlazení

Estetika - omlazení

Byla to náhoda, která mne přivedla na webové stránky ženy sro. Byť již léta píši své webové stránky a vedu virtuální kavárnu Café Push-Up pro ženy 40 +, kam si zvu mimo jiné zajímavé hosty, tak jsem se nakonec rozhodla, že si přece jen založím svůj blog i zde. A o čem budu psát? O tom, co je mi blízké a čemu se věnuji, co zajímá ženy mé generace (alespoň myslím, nu uvidíme). Vyjdu ze svých webových stránek, kde najdete rubriky Krása a zdraví, Estetická medicína a plastická chirurgie, Tipy na výlety, zajímavé kavárny u nás i v zahraničí  a další.

Jelikož jsem nezačala psát o ESTETICKÉ MEDICÍNĚ přímo sem na blog, pokusím se to časem napravit. Nyní však (abyste nebyly ošizeny), můžete shlédnout web - virtuální kavárnu s názevm Café Push-Up. Stačí zadat do googlu.

 

A pro ty z vás, které mají rády pečení a pochutnají si s oblibou na domácím kvasovém chlebu, nabízím zatím testovací verzi webu Doba chlebová, neboť se s oblibou několikrát v týdnu věnuji pečení domácího chleba, samozřejmě kváskového. Pokud chcete začít a nevíte jak, anebo již víte a přesto se rády podíváte na mé recepty a postup, pak vás srdečně zvu do mé kuchyně. Odkaz na web Doba chlebová najdete v závěru článku O mně.

 

Marika

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.