Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristi19
Kristi19
Vloženo 7. 7. 2019
Líbí se mi

Ebelin 100 % Bio, tyčinky a tampóny k odlíčení

Kristi19
Kristi19
Vloženo 7. 7. 2019
Líbí se mi
Ebelin 100 % Bio, tyčinky a tampóny k odlíčení

Ebelin 100 % Bio, tyčinky a tampóny k odlíčení

VEGAN ♥

Krásný den, milí přátelé, dnes mám pro Vás recenzi výrobků od značky Ebelin, které používám už delší dobu a moc ráda se s Vámi podělím o zkušenosti. Ebelin je německá firma a koupíte ji i v Dm drogerii, ale i v různých e-shopech.

Co se týká tampónků na odlíčení, připravuji se na změnu, která je dnes tolik populární a to látkové tampóny. Už delší dobu se dívám od koho si je koupím. Nejraději bych si je ušila sama kvůli materiálu, ale bohužel teď nemám šicí stroj, takže jsem se smířila s tím, že je koupím od jiných šikovných ručiček. Snad mi je donese už Ježíšek.

-Ebelin - Nature Bio vatové tyčinky 200 ks

 

Tyto tyčinky jsou z Bio Bavlny a jen ze 100 % Bio Bavlny, což je skvělé pro naše uši. Když už si je tam dáváme tak alespoň bez chemie. Vata je jemňoučká, takže čistí jemně. Tyčinky jsou mnohem lepší než ty klasické, protože samotná tyčinka není z měkkého plastu, který se ohýbá nebo dokonce zlomí. Jsou pevnější a jen tak se neohnou.

Tyčinky jsou biologicky odbouratelné a kompostovatelné, takže se v přírodě rozloží. Koupíte je v papírové krabičce, ne vžádném pytlíku nebo plastu a to velmi oceňuji, krabičky se mi moc líbí. Zelenou já můžu.

-Ebelin - Nature Bio odličovací tampóny 60 ks

Takže, jak jsem psala výše, chci vyměnit tampónky za látkové, ale zatím používám tyto od Balea Nature a velmi se mi líbí, protože jsou ze 100 % Bavlny a proto jsou nádherně jemné , měkké, ale zároveň pevné a drží tvar.

Tampónky mají průměr 5,5 cm a to opravdu stačí na skvělé odlíčení nebo nanášení mlíčka nebo krému.

Jsem velmi ráda, že jsem tyto tampónky objevila, alespoň vyplnily dobu mého čištění pleti než přejdu na látkové, na které se moc těším. Bude to můj pokrok k většímu šetření nejen peněz, ale hlavně životního prostředí a to mám radost...

 

Prosím, napište mi do komentářů, co používáte na odlíčení, děkuji.

Nebo mi napište, jaké máte zkušenosti s látkovými tampónky.

S láskou, Kristi ♥

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

tyhle používám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 761
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.