Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

WV
WV
Vloženo 11. 9. 2020
Líbí se mi

E. V. Č. A .... pohybu = Efektivní Využití Času A .... pohybu, příběh č.: 61

WV
WV
Vloženo 11. 9. 2020
Líbí se mi
E. V. Č. A .... pohybu = Efektivní Využití Času A .... pohybu, příběh č.: 61

E. V. Č. A .... pohybu = Efektivní Využití Času A .... pohybu, příběh č.: 61

Zdravím čtenáře i posluchače zároveň,
příběh s pořadovým číslem 61.,  jak Vám pomáhám prostřednictvím sestavy E. V. Č. A ....pohybu dle knihy NASTARTUJ DUCHA i TĚLO se odehrál u mých rodičů na Karlštejně 262., ale datum není možné uvést úplně přesně, neboť  je tomu již několik let, kdy se - čas od času - věnuji těmto dvěma jinovým energiím, paní Evě a její dceři Safi. Obě chodí jezdit a pomáhat s koňmi mé matince. Když se potkáme, vždy se jim věnuji.
Ať už je to skrze výchovu dcerky a ukázání lepšího směru včetně zobrazení zpětné vazby přes společenské chování a vystupování až po neustálé zlepšování držení těla spojené s rozvojem komunikace.
V počátku jsem byla hodně jemná, a jak se říká "tlačila na pilu" s řádným prováděným minimálně. Jak uznalo okolí a i ony řekly, minulo se to účinkem. V posledním roce  jsem ustoupila od: "chce se Vám..., máte chuť..., je vhodné...", k radikálnějšímu: "Narovnejte se, udělejte prosím, toto znova protože Vám to prospívá v těchto směrech... atd." a ejhle máme výsledky.
Před 14 dny si paní Eva sama os sebe znova řekla o pomoc, srovnala jsem ji postupně do základních a výchozích pozic, kterými jsou STOJÍCÍ a SEDÍCÍ SOCHA a k tomu jsme zapojily VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ, kdy nádech je příliv pozitiv a výdech je odliv negativ. Nádech nosem, ať to může do těla vstoupit a výdech ústy pro šetrný odchod, kdy to navždy tělo opustí.
Po dvou týdnech má Eva lepší držení těla a s tím spojený příjemnější výraz. Je to hezká žena, která se ovšem (stále ještě) obává své krásy a monotonním hlasem se snaží působit, že  neumí do 5  počítat, jak se lidově traduje, ale opak je pravdou. Je to žena, která když dostane trpělivou péči, bude vzkvétat a stále se rozvíjet do větší krásy a milosti. To samé logicky platí i na dcerku Safi, která se zatím snaží kopírovat maminku, ale již se dostává do věku, kdy si začíná vybírat v čem. Často odmlouvá a testuje, kam až může zajít, což dělá každá ratolest a na nás dospělých je, kam až je necháme zajít. Můžeme jim ukázat život bez omezení, ale přidat k tomu potřebné hranice, které se postupně rozšiřují. Safi, kdykoli se potkáme má za úkol se srovnat a držet vzpřímené tělo pro větší sebevědomí a předcházet i případné šikaně kýmkoli. Zasunout bradu nad klíčí kosti pro snadnější slovní projev. Dále pozici MESSENGER pro propojení hemisfér na efektivnější myšlení, které u tak velkých tvorů, jakými jsou koně je zapotřebí, k čemuž přidává pozici KRTEK ať má větší pokoru k sobě samé a díky tomu i k oněm němým tvářím, se kterými ráda tráví čas. A ještě přidává pozici PÁV, v které uvolňuje trapézy a šíjové svaly od vytahování ramen a nedůvěry v sebe sama, což občas zapomíná. Opomíná, že tu moc býti sebevědomá má. Proč? Protože si je vědoma sebe sama (že má dvě ruce, jednu hlavu, dvě nohy a tělo), tedy má právo být  a znova to zopakuji sebevědomá. A ukončuje to pozicí NINJA, kdy se na jisté úrovni srovnává s tím, že doma chybí muž, tedy jingový prvek, který by udal řád a ony požadované hranice, jenž matka jen těžko sama od sebe zvládne předat, přeci jen je to jinová energie, jak jsem již uvedla výše. A proč toto sepisuji a rozepisuji se o osudech dvou žen tak dlouze? Neboť je mnoho takových, které mají osud podobný. Přestaly si věřit, bojí se mužů přitom po nich touží a myslí si, že si zaslouží být v pozici méněcenných bytostí. Ne, mají právo na cokoli co udýchají a ustojí. Chápete Můžeme cokoli, co ustojíme (STOJÍCÍ SOCHA) a co udýcháme (DÝCHÁNÍ  a MYŠLENKOVÉ POCHODY), které se zlepšují právě skrze STOJÍCÍ SOCHU, takže jsme opět zpátky: vše je se vším spojené a propojené. Věřím, že když si to budou připomínat i mezi sebou vzájemně, což jim opakuji kdykoli je vidím, mohou si pomoci k vysněným cílům.
V tomto příběhu jsem sice popsala, jak pomáhá E. V .Č. A .... pohybu, ale též jsem k tomu přidala mnohé z dokončované knihy E. V. Č. A ....péče, na kterou se můžete těšit již na Vánoce 2020. S touto informací se loučím.
Další příbě bude opět za deset dní. Příjemný večer a brzy zase ahoj všem, kteří mají chuť na sobě zapracovat a nebo pomoci těm, kteří to potřebují. Vaše já, WV

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jana Janotová 2. 10. 2020

prima

Odpovědět
WV
WV 2. 10. 2020

Děkuji

Maruš11
Maruš11 22. 9. 2020

super

Odpovědět
WV
WV 23. 9. 2020

To mě hřeje u srdce, děkuji.

hudlenka
hudlenka 21. 9. 2020

prima

Odpovědět
WV
WV 21. 9. 2020

To jsem ráda

Kahomar
Kahomar 21. 9. 2020

Odpovědět
WV
WV 21. 9. 2020

lemur
lemur 21. 9. 2020

Super.

Odpovědět
WV
WV 21. 9. 2020

To mě těší

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 480
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.