Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

WV
WV
Vloženo 26. 6. 2020
Líbí se mi

E. V. Č. A .... pohybu = Efektivní Využití Času A .... pohybu, příběh č.: 53

WV
WV
Vloženo 26. 6. 2020
Líbí se mi
E. V. Č. A .... pohybu = Efektivní Využití Času A .... pohybu, příběh č.: 53

E. V. Č. A .... pohybu = Efektivní Využití Času A .... pohybu, příběh č.: 53

Další příběh, 53. v pořadí, jak šetrný soubor pohybů s názvem: "E. V. Č. A ....pohybu" pomáhá bez rozdílu Vám všem, ať už měříte a vážíte jakkoli rozdílně. I v případě, že máte nějaké omezení, tak v této sestavě naleznete pohybové pozice pro Vás, tedy bez omezení, byť Vy jistá omezení máte. Ale i osoba, která je upoutána na pomoc druhých a nebo přímo k vozíku invalidnímu má potřebu se cítit dobře, protaženě, uvolněně = prostě a jednoduše bez stresu. Ten totiž tělo přetěžuje a díky němu vznikají bolesti a zatuhlosti, zároveň následuje špatná nálada a problém je na světě
 
KDO NECHCETE ČÍST DÁL, MŮŽETE PŘEJÍT NA POSLECH NA YOUTUBE KANÁL: WANDA VORLOVÁ.
 
 
5. 6. byl to pátek a ještě navíc úplněk jsem měla objednané sono břicha, proč  - není podstatné, důležité je, že jsem tam přišla a už mě vítala paní doktorka Martina, která, díky mé péče zcela omládla a prý kudy chodí, tam mou E. V. Č.u chválí. Za to jí patří velké díky.
Ještě lepší to bude, když řekne název pozice ostatním a společně si ji udělají, ale to zatím asi maličko předbíhám dobu, i když kdo ví
Mně to přijde logické, praktické, přínosné a pomocné všem. Tedy proč ne, že...
Hlavně, co si dovedu představit to dokáži i zrealizovat, ostatně jako každý člověk na světě.  Stačí mít sen a jít za ním. A když v tom snu budete myslet i na druhé, uvidíte jak svižné tempo Vaše realizování začne mít
Není den, abych někoho nepotkala a nebyla jsem opěvována za přínos danému jedinci. Halt dva roky práce se někde zrcadlit musí, to je jasné.
A co se tedy po sonu dělo?
Svým pozorovacím talentem jsem se podívala na obě paní doktorky, které byly v místnosti a jen sdělila názvy pozic = jedna začala ihned praktikovat, neboť je zná a já jen po očku na ní koukla a dělala jí pomyslné zrcadlo, tedy sdělovala co a jak upravit, když se nevidí. v onom odrazu.
 
Druhou jsem si vzala do péče, ale to až v příběhu s péčí, neboť tam se to hodí více....
 
A jelikož po mně byla několika minutová pauza než přišla paní s dívenkou, tak jsem ještě u kartotéky všechny sestry zdiagnostikovala a zaúkolovala, co mají dělat, předala jim názvy a že ony pozice, nebudou-li vědět přesně jak na ně, že jim je Martina ukáže.
Je skvělé, když jsou z Vaší práce nadšení lékaři a špičky v oboru zdravotnictví, dá se pomyslně říci, že se konečně blýská na lepší časy, co se prevence týká.
Pevně tomu věřím a navíc proto mnohé dělám a to je podstatné.
Zpět k dámám a přesněji 3 sestrám v kartotéce, postupně jim povídám:
Vy, té nejblíže ke mně, tedy první paní:
Dělejte pozici TANEČNÍK, ať Vás přestane bolet kyčelní kloub, bolí, že?"
Ona: "Ano, to takhle poznáte, když stojím?" Já na to: "Ne, když jdete a před chvílí jste kolem mě prošla. Ona: "Super, děkuji. Řeknu si Martině o pauze na oběd, teď musím běžet".
Druhá  sestřička, sedí u stolu u okénka: "Vy si slečno, ještě slečna, že ano, zastrčte tu bradu, ať Vás časem nebolí za krkem a až začne (i když tomu můžete i předejít), tak dělejte pozici PÁV." Ona: Ještě slečna jsem, dobrej odhad máte a sem tam už ty bolesti kolem krku mám. A tímhle je odstraním, jo? To budu zkoušet, děkuji."
A na třetí koukám a říkám: "Natálko, a Vy to znáte také velmi dobře, chodila jste pravidelně, takže opět ty podkolenní jamky uvolnit, když stojíte, vzpomínáte?", Natálka: "NO jooo, máte pravdu, jenže jak to nemám každý týden připomenuté...(vzdechne), vytrácí se mi to z hlavy. Tak snad zase začneme po prázdninách společně (a mrkne na mě)."
A to je celé, dá se říci 5 žen v 10 minutách.
Jasně, že je mnohem lepší se zastavit a rovnou si pohybovou pozici udělat a řádně prodýchat, ale ne každý na to má čas a zrovna chuť, ale když ví název, tak si může následně dohledat na mém YouTube kanálu a praktikovat KDEKOLI se zrovna nachází. A je to.
Další příběh v pořadí bude 10. 7. 2020. Do té doby přeji všem příjemné rozpohybované dny s E. V. Č,ou a třeba se někde osobně potkáme, poté tedy i s Wandou , jsem tu pro Vás - to víte, stačí se osmělit a oslovit mě.
 
Vaše já, WV
 
 
Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 1. 7. 2020

skvělé

Odpovědět
WV
WV 1. 7. 2020

Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
WV
WV 1. 7. 2020

hudlenka
hudlenka 1. 7. 2020

prima Wandi

Odpovědět
WV
WV 1. 7. 2020

Díky

lemur
lemur 1. 7. 2020

Prima.

Odpovědět
WV
WV 1. 7. 2020

Maruš11
Maruš11 30. 6. 2020

bezvadné

Odpovědět
WV
WV 1. 7. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 962
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.