Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 19. 8. 2016
Líbí se mi

Dorazte omrknout tento víkend olympijský park na Lipně

Weef
Weef
Vloženo 19. 8. 2016
Líbí se mi
Dorazte omrknout tento víkend olympijský park na Lipně

Dorazte omrknout tento víkend olympijský park na Lipně

Nevíte jak strávit tento víkend? Co třeba užít si aktivní odpoledne v olympijském parku na Lipně a setkat se tváří v tvář s českými reprezentanty, kteří své síly poměřili pod pěti kruhy. V sobotu 20. srpna po dojetí závodu MČR ve vodním slalomu pod Lipenskou nádrží na vás budou čekat ve stánku Alpine Pro Kateřina Kudějová, Vítězslav Gebas či duo Marek Šindler a Jonáš Kašpar.

Společnost Alpine Pro se v červnu 2016 stala partnerem Českého svazu kanoistů, s níž ve spolupráci připravuje právě na tuto sobotu v 19 hodin autogramiádu českých vodních slalomářů. „Pro sportovce dodáváme závodní dresy, sportovní oblečení na závody i tréninky. Nově navázané spolupráce si velmi vážíme a to nejen z důvodu, že tyto sporty jsou aktuálně velmi populární a na vzestupu, ale také pevně věříme v úspěšnou českou budoucnost v této sportovní oblasti. Chceme být po jejich boku i u dalších zdarů, nejen těch aktuálních v Riu, ale třeba i v Tokiu,“ uvedl Václav Hrbek, zakladatel a majitel společnosti.

 

O skvělých výsledcích našich reprezentantů v této disciplíně svědčí i výsledky, které podali v Riu. Například Vítězslav Gebas vyjel své maximum a v olympijském závodě se umístil na znamenitém leč bramborovém místě. „Jsem spokojený, že jsem prodal to, na co jsem měl natrénováno. To, že je z toho čtvrté místo, je věc druhá. Hodnotím to pozitivně, nechci, aby to vyznělo nabubřele, že nejsem spokojený se čtvrtým místem. Je to sport, těch momentů, kdy jsem to mohl na trati zkazit, je hodně,“ uvedl Gebas.

 

Vychutnejte posledních pár letních dní a vyrazte na autogramiádu za českými slalomáři. Užijete si nejen báječné sportovní odpoledne!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 11. 5. 2020

zajímavé

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 2. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 21. 8. 2016

Na Lipno tento víkend máme daleko, budeme tam za měsíc

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 378
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.