Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 5. 2014
Líbí se mi

Do roka 25 kilo dole, Vím, jak na to! :-)

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 5. 2014
Líbí se mi
Do roka 25 kilo dole, Vím, jak na to! :-)

Do roka 25 kilo dole, Vím, jak na to! :-)

"Hlavně neblbni a na noc si dej sacharidy, klidně tři rohlíky a jdi spát,“ nejkrásnější odpověď, kterou jsem kdy dostala na otázku „A jak mám těch 23 kilo shodit?“.

Ano, nelžu, na noc rohlík, klidně šest a fungovalo to! Do roka bylo 25 kg pryč (2 zůstala už v porodnici, i když jsem porodila téměř 4kilové dítě)!

Ale jak to tak bývá, má to háček. Toto jsem mohla aplikovat opravdu jenom tenkrát, po dobu dvou let, kdy jsem kojila svého syna. SOS kamarádce, které jsem volala na konci šestinedělí s břichem, které se tvářilo navenek jako druhé těhotenství, mi vlastně zachránilo krásné dva roky a jedinečný vztah s malým Františkem. No a tady to opět zafungovala - v hlavě klid, v prsech mléka klidně pro trojčata a kila šla najednou dolů. Do roka byla pryč a já měla váhu, kterou pamatuji naposledy z dob na střední škole!

Ale jak to bývá, všechno má svůj konec. Když se malému Františkovi blížily dva roky a já k němu musela noc co noc opakovaně i několikrát po sobě vstávat, řekla jsem dost. Už to začalo mluvit, normálně jíst, tak je potřeba i začít spát bez mlíčka, klidně s maminkou, ale bez mlíčka. Trvalo to pár dní, ale dali jsme to. František na noční mlíčko zapomněl, a tak si ale maminka musela zase hodně rychle vzpomenout, jak že to vlastně bylo dříve s těmi zaručenými dietami?

Ale proč se najednou stresovat, když jsem zvládla dva roky kojit, v noci vstávat a k tomu vést domácnost i pracovat?

Proč bych nezvládla udržet konstantně stabilní váhu?

A tak s oblibou aplikuji další zaručenou jistotu – selský rozum! Takže po ránu něco dobrého, sladkého, mozek mi jede na cukr. V poledne cokoliv s mírou, v mezičase ovoce a nebo výborné cukroví bez lepku od Dobrotky od Loďky. Ne není to tak, že bych musela držet bezlepkovou dietu, ale prostě jen tak preventivně, protože je to fakt dobré a protože tak podpořím Miluši oproti výrobcům fejkovaných dobrot plných éček. No a večer už jenom bílkoviny.

No a cvičení mám také v plánu, resp. už jsem to i zahájila, jenom ty dlouhé víkendy mi to nyní nějak překazily, ale já to prostě dám! Takže od příštího týdne začínám chodit pravidelně. Objevila jsem studio BODYBODY, kde mi půjčí i oblečení (takže už nefungují ani výmluvy o zapomenuté tašce) a za 20 minut projdu takovým tréninkem, že už žádné kilo navíc nade mnou nezvítězí!

Takže dámy, hlavu v klidu, břicho zastrčit, prsa vyšpulit, úsměv nasadit a užít si léto i v plavkách!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

super

Odpovědět
konatovka
konatovka 22. 2. 2015

Jste skvělá, že jste do toho šla. Mnoho žen má jen spoustu výmluv, že to nejde.

Odpovědět
vcelka
vcelka 7. 9. 2014

Evi, to je super, já jsem také nabrala za těhotenství 25 kg, nikdo mi to nevěřil, ale bylo to tak. Asi bylo i dost vody, protože při příchodu z porodnice (po dlouhých 10 dnech) jsem měla o 10 kg míň. Pak to šlo tak nějak samo asi první 4 měsíce, ale teď už jsem dlouho seklá, váha se nemění a mám stále navrch tak 7 kg. Většinu dřívějších kalhot ještě nemůžu nosit, ale chci. S pohybem to taky teď není nic moc. Zkouším teď výrazně omezit lepek, především sladké pečivo, na kterém jsem ujížděla. Pravdou je, že se už po 14 dnech cítím líp, ale na vyhodnocení hubnutí je zatím brzo. Za chvlku to bude rok od porodu a asi nebudu moct říct, že do roka a do dne je 25 kg pryč, to už nestihnu, ale 20 bych stihnout mohla, uvidíme... Každopádně gratuluji k tvému úspěchu.

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Bezlepková strava je super! Jako prevenci mám také ráda, cítím se také mnohem lépe: ... jinak od napsání tohoto mého blogu uplynulo už pár měsíců a s úspěchem jsem přestala po dvou letech kojit a hle, 5 kg nahoře

LucinkalUca
LucinkalUca 9. 7. 2014

taky se o to pokouším,ale jde to nějak moc pomalu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.