Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Daniele
Daniele
Vloženo 23. 5. 2019
Líbí se mi

Detoxikační kúra v mém podání

Daniele
Daniele
Vloženo 23. 5. 2019
Líbí se mi
Detoxikační kúra v mém podání

Detoxikační kúra v mém podání

Všichni to moc dobře známe, pracovní dny se vlečou, starostí až nad hlavu a o víkendu doháníme mnohdy resty, na které již nezbyl čas. Děti potřebují podepsat úkoly, drobné na návštěvu školní akce, svačinky, žehlení, kupování školních potřeb... Nekonečné martyrium a úděl rodičů. Přes to všechno svoje děti milujeme a snažíme se vyhovět všem požadavkům. Většinou i na náš úkor, kdy vynakládáme poslední zbytky sil. 

Z každé strany poslední dobou slýchám, jak si dopřát detoxikační kúru. V jarním období ideální stav a podpora pro naši imunitu. Jistě, dejte si koktejl plný vitamínů, strečink, nebo “hoďku” jógy. Bohužel nemám dostatečnou vůli a nedokážu si odpustit milovanou kávu, nebo uzobávání něčeho sladkého při velkém pracovním presu. Moje kúra především spočívá v dostatečném spánku a procházkách. Dalším léčebným procesem je kreslení.  

Tužky do pozoru, nasadit brýle a už to frčí. Grafitové tuhy “jezdí” po prázdném archu papíru jak divé a ve chvíli se promítají první rysy naší kočky, dětí, nebo dalších bytostí... 

Vskutku očistná kúra nejen na jarní období. Já si ji dopřávám kdykoliv po pracovním nasazení a věřte, že odbourání stresu je zaručeno. 

Takže až vás přepadnou splíny, nebo jen zatoužíte po “očistě” duše, neváhejte se vrátit do dětství. Popadněte skicák a tužky. Uvidíte, jak tužky léčí. 

Střídám psaní a kreslení, v poslední době mě tyto aktivity maximálně naplňují optimismem. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
gustawka
gustawka 23. 5. 2019

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 23. 5. 2019

Moc pěkné

Odpovědět
Ovace
Ovace 23. 5. 2019

Krásné obrázky

Odpovědět
Tamara
Tamara 26. 4. 2019

Hezky malujete a taky s Vámi souhlasím. bez kávy ani ránu, ale procházka s psíkem nebo zahrádka mi vždycky zvednou náladu. A taky, možná je to blbé, ale mám spoustu "lapačů prachu" a jejich leštění a přerovnávání mě vždycky uklidní a moc si při tom zavzpomínám - odkud a od koho ta drobnost je. Jsou to moje vzpomínky. Někdo určitě vrtí hlavou - i mé děti, ale mě to takhle vyhovuje. Až nebude, vše dám do krabice.

Odpovědět
Daniele
Daniele 27. 4. 2019

, každý si musí najít svou vlastní cestu. Někoho povzbudí nákupy, někomu udělá radost procházka. Je dobře, že jsme různí. Jinak by byla na světě nuda. Mějte se krásně a užívejte si své radůstky.

avatar
Anna Csanádiová 25. 4. 2019

Hezké a dobrý nápad, vyzkouším.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 001
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.