Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

INSPIRATIVNÍ BYDLENÍ
INSPIRATIVNÍ BYDLENÍ
Vloženo 23. 4. 2021
Líbí se mi

Depo Grébovka: Tam, kde vládne nadčasový design, čisté linie a minimalismus

INSPIRATIVNÍ BYDLENÍ
INSPIRATIVNÍ BYDLENÍ
Vloženo 23. 4. 2021
Líbí se mi
Depo Grébovka: Tam, kde vládne nadčasový design, čisté linie a minimalismus

Depo Grébovka: Tam, kde vládne nadčasový design, čisté linie a minimalismus

V době pandemie jsme si uvědomili, jak významné je místo, které nazýváme doma. I proto jsme se také ve velkém pustili do nejrůznějšího vylepšování. Nezřídka složitě hledáme všemožné způsoby, jak si to kolem sebe udělat příjemnější, útulnější či atraktivnější, až se dostáváme ke zcela opačnému efektu.

Minimalismus má něco do sebe! V jednoduchosti je krása.

Méně je více, víte to?

Možná i vy hledáte, čím ještě vylepšit své bydlení a možná i vám pomůže jeden neobvyklý tip: zkuste se na to podívat z druhé strany. Hledejte to, co ubrat. Na pomoc si můžete přizvat slavnou japonskou expertku na úklid. Ta radí využít při třídění věcí otázku: Opravdu mi tato věc dělá radost?

Co se v duchu minimalismu zaměřit na to důležité? Co se na věci podívat s nadhledem, rovnou na samotný byt či dům? Možná je na čase se poohlédnout po novém... Možná vás napadne, že není kam, zvláště v Praze…

Nové byty v Praze jsou sice nedostatkovým zbožím, ale sehnat se dají, dokonce i na Vinohradech, v té nejžádanější pražské lokalitě. Nabízí je společnost PSN ve svém projektu Depo Grébovka. A právě tam jsme zašli pro další dávku inspirace pro bydlení, tentokrát jde o bydlení v duchu minimalismu.

Vzhůru do Depa! Kam? Na Vinohrady, přece

Depo Grébovka, projekt společnosti PSN, boří mýty o tom, že bydlení na Vinohradech je výsadou bohatých. Depo Grébovka představuje dostupné bydlení v luxusní pražské lokalitě, v dispozicích od 1+kk až po 3+kk a výměrách od 15 do 70 metrů čtverečních. Obyvatelé mají navíc k dispozici pochozí střechy s nádhernými výhledy na Prahu a nedaleký park Grébovka. Celý projekt je založený na nadčasovém designu a jednoduchých liniích. Důraz byl kladen na funkčnost a kvalitu. A pozor, aktuálně probíhá jarní akce, která se odrazila i v cenách bytů.

I těm, kteří se právě nechystají stěhovat, může být Depo Grébovka inspirací, třeba ve vizualizaci, která neohromí žádnými výraznými barvami ani detaily, naopak. Vyhrává si jen s odstíny šedi a prostor dává čistotě bílé. Minimalismus se vším všudy.

Jak se vám líbí?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 24. 4. 2021

Krása - tento styl se mi moc líbí.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 427
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.