Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

evionka
evionka
Vloženo 4. 5. 2017
Líbí se mi

Den Slunce s ovesnou kaší Dr. Oetker

evionka
evionka
Vloženo 4. 5. 2017
Líbí se mi
Den Slunce s ovesnou kaší Dr. Oetker

Den Slunce s ovesnou kaší Dr. Oetker

 

Občas se mi stane i něco příjemného a tak jsem byla zařazena na testování ovesné kaše na mém oblíbeném webu zenysro. To ve mně probudilo vzpomínku na jednu velmi inspirativní lektorku z jednoho mých kurzů, která nám kladla na srdce, že snídání ovesných kaší je velice zdravé.

Shodou okolností  ten den 3. 5. připadá na oslavu svátku Den Slunce. Jedním z hlavních důvodů, proč vznikl tento den, je význam sluneční energie pro planetu Země jakožto hvězdy, která je nejblíže naší planety. Slunce nám dodává energii a probouzí vše živé.

I nám návštěva v Pracovně ženy s.r.o. v Praze dodala pozitivní energii a probudila opět k životu. Jela jsem tam se svojí kamarádkou a byly jsme mile překvapeny útulným prostředím a laskavým přístupem.

Cvičení jógy nás provází naším každodenním životem již několik let, a tak jsme se s radostí zúčastnily i jedné ukázkové lekce paní  Lenky Fučíkové. Tak nepočítala jsem s tím, že se tam bude i cvičit, takže se paní lektorka podivovala nad mým úborem v podobě květovaných šatů. Nu což, každé protažení těla je dobré.

Kromě toho jsme si mohly vyzkoušet čakrové oleje pro rovnováhu energie. Dokonce jsem si mohla vyzkoušet i olej Třetího oka, který jsem si vehementně vetřela do čela,  abych viděla pořádně do dáli.

To jsem potřebovala, protože poté následovala přednáška s výživovou poradkyní Štepánkou Čápovou. To byla voda na náš mlejn pro nás dvě,  jakožto maminek dětí školou povinných,  a hned bychom její kurzy zdravého vaření zařadily i na naši školu.

Velmi inspirativní. Kromě toho paní Štěpánka Čápová na svých webových stránkách publikuje e- knihu „ Pohádka o cukrových panáčcích“, kterou jsem si večer po příjezdu stáhla a zcela určitě jí použiji ve výchově svého povedeného synáčka. Ten sice to sladké tolik nemusí, ale stále je co zlepšovat.

Celkově jsme v Pracovně ženy s.r.o. strávily asi dvě hodiny a kromě ovesné kaše na ochutnání jsme si odnesly i příjemné zážitky s inspirativními  ženami. Byla to vlastně taková naše oslava Dne Slunce. Ostatně se zdravou výživou spojenou s vhodným cvičením se každý den může stát slunečnější.

Neskutečná energie, úžasné prostory a skvělá inspirace.

Děkujeme za příjemně strávené dopoledne.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 9. 5. 2017

Odpovědět
sipeji
sipeji 5. 5. 2017

To se máte, mě to bohužel nevyšlo.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 5. 5. 2017

Odpovědět
lemur
lemur 5. 5. 2017

Pěkné.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 679
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.