Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

k.eva
k.eva
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Den, kdy se budu mít ráda 2018

k.eva
k.eva
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Den, kdy se budu mít ráda 2018

Den, kdy se budu mít ráda 2018

Tak jsme se tu upět sešli, a to 20.1.2018 na akci ,,Den, kdy se budu mít ráda" v atriu Flora v Praze. V pořadí již třetí úspěšná akce na podporu ženského sebevědomí. Bylo zde připraveno 20 workshopů, 40 poradenských koutků, 70 odborníků a kromě toho 10 000 dárků. 

Každý si zde přišel na své podle vlastního nastavení a já jsem společně se svojí dcerou a kamarádkou z mládí začala tento skvělý den kafíčkem v kavárně ve čtvrtém patře. Zde probíhaly worskhopy a jako první začala Olga Bušková s povídáním o Feng shui a zdravém domově.

 

Feng shui je tradiční čínské umění, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Takovým prostorem může být třeba vlastní dům  a právě o něm byla na přednášce řeč. Paní Olga Bučková se s námi podlělila o inspirativní rady, jak vytvořit šťastný domov. Právě prostřednictvím prvků Feng Shui a moderního designu dokážeme ovlivnit náladum energii a úspěšnost místnosti tak, že dochází k harmonii, pocitu štěstí a očekávaným úspěchům.

Paní Olga je úžasná žena, která dokáže lidi zaujmout, předat energii a povzbudit. Po proběhlé přednášce jsem se cítily nabité energií ( a nebylo to jenom kafíčkem) a již na nás čekalo další překvapení v podobě mužského elementu Petra Kocha. Mezitím si dcera objednala kafe s vynikajícím dortíkem.

Jako by tím chtěla doplnit kafíčko, že k vytvoření dokonalé harmonie domova je nejlepší bydlet v páru - a tom byla další motivační přednáška.

Petr Koch nás seznámil s knihou Sedm pricipů spokojeného manželství od Johna Gottmana. Ta je založená na jednoduché pravdě, že šťastná partnertsvtí jsou založena na hlubokém přátelství. Tím se myslí vzájemný respekt a potěšení ze společnosti partnera. Takoví partneři znají vzájemně svoje slabé stránky, touhy a sny a bývají si velmi blízcí. Vždy je a bude existovat něco, co ještě o svém partnerovi nevíte a vždy se můžete poznat ještě lépe.

Certifikovaný lektor Gottman Institutu, nadšený průzkumník potenciálu světa i lidí, milovník svobody a podnikání, pomocník na cestě energetického léčení těla. V metodě Johna Gottmana vidí obrovský potenciál, jak jednoduchým a hravým způsobem zkvalitnit naše každodenní životy a vztahy a je nadšen možností šíření těchto principů i u nás.

K cestě lásky nás přivedla i Věra Várady, která pracuje jako publicistka a astroložka. Také se zabývá astrologií, výkladem tarotových karet, nemurologií a výrobou amuletů.  Skoro by se dalo řici, že vytvářením šťastného domova a prací na mezilidských vztazích se člověk může dostat až ke hvězdám.

A k tomu nás právě povede právě rok 2018, který má probíhat ve znamení lásky.

Vládnoucí planetou se stane Venuše, která je patronkou lásky, vztahů, umění, žen a krásy. Podle výkladu se budou řešit partnerské vztahy, milostné trojúhelníky, flirty i osudové lásky, rodinné a přátelské vztahy. Máme se těšit na zajímavý rok, ve kterém se budeme učit žít naplno, opravdově a beze strachů a obav. Možná objevíme sílu, jak harmonicky změníme svůj život a skrze druhé poznáme sami sebe.

Velice inspirativní setkání se zajímavými lidmi a pro nás obahacující zkušenost a příjemné prožití sobotního dne. Veliký dík všem organizátorům, kteří se na akci podíleli a umožnili nám tam obohacující zážitky.

A to všechno pod heslem - ve zdravém těle zdravý duch!

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 8. 6. 2020

sasidlo
sasidlo 25. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 119
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.