Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva K.
Eva K.
Vloženo 15. 9. 2020
Líbí se mi

Cvičení pro zdraví a harmonizaci těla, mysli a duše - Osm kusů brokátů

Eva K.
Eva K.
Vloženo 15. 9. 2020
Líbí se mi
Cvičení pro zdraví a harmonizaci těla, mysli a duše - Osm kusů brokátů

Cvičení pro zdraví a harmonizaci těla, mysli a duše - Osm kusů brokátů

Jak jsem již na mém blogu ve svém krátkém příběhu uvedla, kromě své práce v médiích dlouhá léta jsem vedla různé formy cvičení žen i dětí. Před více než deseti lety mě ovšem začaly zajímat i jiné pohybové aktivity, jako jóga a čchi-kung. Jsou velice blahodárné a prospěšné jak pro naše tělo, tak pro naší mysl a duši, protože přispívaji k celkové harmonizaci a kultivaci těla, mysli a duše.

Jelikož z vlastní zkušenosti už velice dobře znám blahodárné účinky celostních přístupů ke zdraví, nedávno jsem začala studovat Školu přírodní léčby a živého čchi-kungu Michaely Sklářové v Praze.

Přesněji, lektorské studium živého čchi-kungu, které je akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, abych své odborné znalosti a zkušenosti mohla zájemcům předávat dál. V rámci zmíněného studia jako nastávající lektorky a lektoři máme i povinnou vlastní praxi v rozsahu 2x10 hodin.

Srdečně vás milé ženy, proto zvu na moji první ukázkovou hodinu, na kterou v dalším týdnu bude navazovat ještě jedna ukázková hodina.

Na co se můžete těšit?

Dozvíte se, proč právě sestava Osm kusů brokátů je klenotem mezi sestavami v 5 000 let staré historii čchi-kungu?

Proč je tak důležitá kloubní rozcvička a strečink?

Jaké jsou praktické tipy na dobití "baterek" v každodenním životě.

Pro koho je čchi-kung vhodný?

Pro laickou veřejnost - pro ženy a muže, které mají zájem posílit své zdraví, doplnit svou životní energii, zpomalit své náročné pracovní a životní tempo a chtějí také poznat, jak postupně dosáhnout vnitřní mír.

Pro pomáhající profese nejen ve zdravotnictví, dále pro všichni, kdo pracují ve stresovém prostředí - manažeři, podnikatelé, pedagogy a tak dále.

Zvu také studenti vysokých a středních škol, jak efektivně hospodařit se svou životní sílou a jak zvládat stresy v náročném období přípravy na zkoušky a státnice.

První ukázková hodina se koná již ve čtvrtek, 17. září od 17:30 hodin v parku na Karlínském náměstí, v Praze, blízko sídla ŽENY s.r.o. Sraz zájemců je před vchodem do budovy na Karlínské náměstí 238/6, Praha 8 - Karlín.

Těším se na vás

Eva

 

 

 

Foto: Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 19. 9. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 16. 9. 2020

Prima.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 9. 2020

paráda

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 15. 9. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 127
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.